Connect with Us

Teksa Ronela Hajati “tundet” në Majami/ Zerka shëtit me bukuroshen bjonde

Showbizz

Teksa Ronela Hajati “tundet” në Majami/ Zerka shëtit me bukuroshen bjonde

Publikuar

-

Këngëtari i njohur Young Zerka  prej ditësh po përflitet për një lidhje me një vajzë të quajtur Joana Alimema.

Fotot e siguruara nga Lajmi.net tregonin një vajzë bjonde në një pishinë me Zerkën. U përfol në media se mes tyre mund të kishte diçka më tepër se miqësi por kjo nuk është konfirmuar as nga këngëtari e as nga modelja.

“Inlife.al” ka publikuar një foto të tyre dhe këtë herë është situata më serioze. Joana dhe Zerka janë në vendlindjen e këngëtarit në Korçë dhe duket se ai po i prezanton vendin.

Ky lajm vjen pas thashthemeve për një lidhje të mundshme midis Ronela Hajatit dhe Zekrës por që dyshja n uk e pohuan asnjëherë në intervista televizive.

Ndërkohë që Zerka dhe bjondia bukuroshe po shëtisin Ronela Hajati po shijon pushimet në Amerikë me shoqërinë e saj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: