Connect with Us

Xhelozi që kthehet në sëmundje/ Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që nuk do t’ju lënë “rehat” gjithë jetën

Kuriozitete

Xhelozi që kthehet në sëmundje/ Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që nuk do t’ju lënë “rehat” gjithë jetën

Publikuar

-

Demi

Ata janë shumë posesivë, veçanarisht kur bëhet fjalë për partnerin e tyre. Demat nuk i besojnë as hijes së tyre, ndaj dhe janë shumë xhelozë dhe mosbesues. Duhet të keni shumë kujdes nëse dëshironi t’i mashtroni, pasi nëse e zbulojnë nuk do t’ju besojnë më kurrë.

Akrepi

Një nga shenjat më xheloze që nuk do ta falte kurrë tradhëtinë është Akrepi. Ata kanë një intuit shumë të stërvitur dhe duhet të tregosh shumë kujdes. Nëse vendos që të tallesh me ta, nuk do të ta falin dot kurrë.

Bricjapi

Edhe pse mund ta mohojnë, Bricjapët janë xhelozë, madje madje janë shumë xhelozë. Ata e kanë shumë të vështirë që t’i besojnë partnerit të tyre.  Nëse ky i fundit i tradhëton ata  nuk do të mund ta falin dot kurrë.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

VIDEO- Njihet si një ndër vendet më pasura në botë/ Por të flasësh për paratë është tabu

Publikuar

-

Nga

Nëse takojmë një person pyetja e parë pas shëndetit është për punën. Gjatë bisedës bëhemi më shumë kuriozë të dimë për rrogën. Por kjo është një pyetje që në një shtet si Suedia është tabu të pyesësh dikë sa paguhesh. Suedezët nuk e bëjnë kurrë një pyetje të tillë pasi për ta është një gjest […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Emocione dhe argëtim/ Njihuni me 4 shenjat e horoskopit me të dashura dhe argëtuese

Publikuar

-

Nga

Virgjëresha Ju mund të habiteni kur dëgjoni që një shenjë e zodiakut e rezervuar si Virgjëresha është në këtë listë, por është pikërisht kjo modesti që i bën njerëzit ta anashkalojnë. Virgjëreshat fshehin një pjesë të personalitetit të tyre kompleks. Problemi kryesor i një Virgjëreshë është se ndrojtja e tyre nuk i lejon ata të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Tolerojini ose hiqni dorë përfundimisht/ Zbuloni 3 shenjat më kokëfortë të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Kjo shenjë e zodiakut është më e guximshme, dhe këtë mund ta shihni me sjelljen e tyre të përditshme. Ata do të bëjnë gjëra sipas asaj që mendojnë, dhe nuk do të dëgjojnë mendimin e askujt. Nëse doni të diskutoni disa gjëra me ta, ata do të bëjnë sikur ata po ju dëgjojnë, por […]

LEXO TE PLOTE