Connect with Us

Xhelozi që kthehet në sëmundje/ Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që nuk do t’ju lënë “rehat” gjithë jetën

Kuriozitete

Xhelozi që kthehet në sëmundje/ Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që nuk do t’ju lënë “rehat” gjithë jetën

Publikuar

-

Demi

Ata janë shumë posesivë, veçanarisht kur bëhet fjalë për partnerin e tyre. Demat nuk i besojnë as hijes së tyre, ndaj dhe janë shumë xhelozë dhe mosbesues. Duhet të keni shumë kujdes nëse dëshironi t’i mashtroni, pasi nëse e zbulojnë nuk do t’ju besojnë më kurrë.

Akrepi

Një nga shenjat më xheloze që nuk do ta falte kurrë tradhëtinë është Akrepi. Ata kanë një intuit shumë të stërvitur dhe duhet të tregosh shumë kujdes. Nëse vendos që të tallesh me ta, nuk do të ta falin dot kurrë.

Bricjapi

Edhe pse mund ta mohojnë, Bricjapët janë xhelozë, madje madje janë shumë xhelozë. Ata e kanë shumë të vështirë që t’i besojnë partnerit të tyre.  Nëse ky i fundit i tradhëton ata  nuk do të mund ta falin dot kurrë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: