Connect with Us

“Dua të kaloj një natë me të”/ Këngëtarja shqiptare bën zgjedhjen e çuditshme dhe kërkon falje

Showbizz

“Dua të kaloj një natë me të”/ Këngëtarja shqiptare bën zgjedhjen e çuditshme dhe kërkon falje

Publikuar

-

Pak muaj më parë, këngëtarja shqiptare Nora Istrefi dhe ish bashkëshorti i saj Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre dhe ky lajm “shokoi”publikun dhe fansat e tyre.

Mirëpo pas ndarjes, teksa secili ka vazhduar me jetën e tij, Roberti është vënë në shënjestër të femrave.

Këngëtarja Jeta Faqolli e ftuar ne emisionin“Mirage”, është shprehur se mes Lorik Canës dhe Robert Berishës, do të dëshironte të kalonte një natë me këtë të fundit.

“Ah, po tani, Nora le të më fali sepse Roberti është beqar dhe atë po zgjedh”.- është shprehur ajo duke qeshur.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: