Connect with Us

Enca Haxhia provokon ndjekësit/ Shfaqet “shpërthyese” në fotot e fundit

Showbizz

Enca Haxhia provokon ndjekësit/ Shfaqet “shpërthyese” në fotot e fundit

Publikuar

-

Enca Haxhia provokon ndjekësit/ Shfaqet “shpërthyese” në fotot e fundit

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia është një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar për shkak të formave të saj dhe ekstarvagancës.

Shpesh herë këngëtarja është përballur me komente paragjykuese për fotot provokuese por jo vetëm nga ndjekësit por edhe nga personazhe të njohur.

Ajo së fundi ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet shumë bombastike dhe shpërthyese duke treguar format.

CNA.al po iu paraqet fotot më provokative dhe seksi të Enca Haxhiajt.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

VIDEO-Janë ndarë apo jo?/ Robert Berisha dhe Nora Istrefi kapen mat në aeroport

Publikuar

-

Nga

Rreth dy muaj më parë, këngëtari shqiptar Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi përmes një postimi në llogarinë e tij të Instagram. Ai tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Bëj mamin dhe babin për vajzën time”//Dajana Shabani i prek të gjithë me deklaratën e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja shqiptare Dajana Shabani, është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe pak orë më parë ka vendosur t’ju bëjë fansave një prezantim të përgjithshëm të jetës së saj, duke e lidhur me detaje nga historia vetjake. Dajana ka publikuar një foto në profilin e saj dhe në përshkrim ka menduar t’iu tregojë fansave se kush […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Shkon tjetri të ndërron çelësat dhe…”/ Lojërat e fatit, Endri Prifti tregon si humbi shtëpinë

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Endri Prifti, njihet për tipin e tij moskokçarës dhe që i thotë gjërat troç. I ftuar pasditen e sotme  në “Ftesë n 5” me Bieta Sulon, ai sqaroi të vërtetën e statusit në të cilin akuzonte qeverinë se i kishin vjedhur 50 mijë euro në baste, por gjithashtu denoncoi edhe  padrejtësinë tjetër, e […]

LEXO TE PLOTE