Connect with Us

Kërcime provokuese mes femrash/ Reperi shqiptar “degjeneron” në rrjetet sociale

Showbizz

Kërcime provokuese mes femrash/ Reperi shqiptar “degjeneron” në rrjetet sociale

Publikuar

-

Reperi i njohur me origjinë shqiptare Gashi i ka kaluar të gjitha pritshmëritë. Ai ka ndarë në rrjetet sociale disa video ku shihet në një ambient të rrethuar me vajza nudo, pije dhe muzikë të lartë.

Videot nuk janë të përshatatshme për të gjitha grupmoshat, por duket se Gashi nuk ka qenë shumë esëll kur i ka ndarë në Instagramin e tij i cili përbëhet nga një audiencë që përfshin grupe të ndryshme.

Përsa i përket jetsë profesionale ai po shijon suksesin që pati me këngën e tij të fundit e cila do të jetë pjesë e albumit që pritet të dalë së shpejti.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: