Connect with Us

Kjo ishte loja/ Luana Vjollca tregon për largimin e Fifit nga “Shiko Kush Luan”

Showbizz

Kjo ishte loja/ Luana Vjollca tregon për largimin e Fifit nga “Shiko Kush Luan”

Publikuar

-

Para pak ditësh këngëtarja Fifi bëri një postim në rrjetet sociale ku tregonte se nuk do të ishte më pjesë e emisionit që sapo ka startuar Shiko Kush Luan.

Ajo tha se arsyeja e largimit të saj ishte moderatorja e programit Luana Vjollca.

“Ej nanusha, pas gjithë kërkesave dhe pyetjeve që më keni bo, këtë sezon nuk do të jem më pjesë e “Shiko Kush Luan”… Arsyeja është Luana Vjollca”, shkruante këngëtarja, por mbrëmjen e sotme në emision moderatorja Luana ka zbuluar se e gjitha kjo ishte pjesë e lojës.

“Miq të dashur. Asgjë nuk është e vërtetë. Unë dhe Fifi jemi shumë mirë.” është shprehur Luana.

Ndërkohë Fifi ka zbuluar se do të jetë pjesë e Shiko kush luan në puntatat e tjera pasi për shkak të një incidenti nuk mundi të këndonte sot.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: