Connect with Us

Po shijon jetën si beqare/ Modelja e njohur pozon nudo në vaskë

Showbizz

Po shijon jetën si beqare/ Modelja e njohur pozon nudo në vaskë

Publikuar

-

Ajo është një nga supermodelet më të njohura dhe provokuese të shoëbizit të huaj. Mbrëmjen e kaluar modelja Shanina Shaik ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një foto ku shfaqet nudo gjatë pushimeve të saj në Itali.

Duke mos i lënë vend imagjinatës, modelja ka treguar linjat e saj të trupit dhe ka çmendur ndjekësit të cilët kanë vërshuar me komentet.

“Unë jam një ëndërrimtar! Për ëndrrat janë realitetet tona në pritje … në ëndrra ne mbjellim farat për të ardhmen tonë,” shkruan ajo krahas fotos nudo./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Modelja bullgare nuk ndalet së provokuari/ 20 fotot më tunduese të Nikoleta Lozanova

Publikuar

-

Nga

Nikoleta Lozanova është një nga modelet më seksi bullgare. Modelja shpesh herë ndan foto provokative teksa tregon format e saj  perfekte. Nikoleta është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon stilin e saj të jetesës dhe nuk ngurron të ekspozojë pikat e saj më të forta. CNA.al ka përzgjedhur 20 fotot më seksi të modeles […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Loredana merr çmimin e rëndësishëm/ Zbulon kujt ia dedikon suksesin

Publikuar

-

Nga

Loredana Zefi është një nga reperet më të pëlqyera nga publiku. Reperja ka korrur shumë suksese në karrierën e saj muzikore. Së fundi Loredana është vlerësuar me një çmim dhe me këtë rast ka publikuar në Instagram një foto ku shihet teksa mban në krah vajzën e saj Hana. Reperja ka treguar se të gjithë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Ndjesë për theksin, doja të kuptohej që jam shqiptar”/ Alban Skënderaj nderohet nga Ambasada Italiane

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit e tij një lajm shumë të bukur e të rëndësishëm për të. Alban Skënderaj është nderuar nga Ambasada Italiane në Shqipëri si i pari Ambasador i gjuhës italiane në Shqipëri. “Faleminderit ambasadorit @albertocutillo dhe Ambasades Italiane ne Shqiperi e cila me nderoi […]

LEXO TE PLOTE