Connect with Us

“Prindërit e mi të fiksuar pas heroinës”/ Krimineli më i bukur në botë rrëfen të shkuarën e errët

Showbizz

“Prindërit e mi të fiksuar pas heroinës”/ Krimineli më i bukur në botë rrëfen të shkuarën e errët

Publikuar

-

Ai u cilësua si krimineli më i bukur në botë për shkak të pamjes së tij me tatuazhe sytë jeshil dhe pirsing. Pas daljes së tij nga burgu Jeremy Meeks 35 vjeç u bë i famshëm në rrjetet sociale dhe u bë pjesë e industrisë së modelingut.

Në një intervistë me Chelsea Grayson ai ka treguar për periudhën e tij të adoleshencës. Fëmijëria ime është shumë po shumë e errët, kështu e nisi Jeremy rrëfimin e tij.

“Të dy prindërit e mi ishin të varur nga heroina. Të rritesh në një shtëpi ku të gjithë përdorin heroinë është shuëm e vështirë. Duhet të rritesh para kohe, t’i dalësh zot vetes, të sjellësh në shtëpi për të ngrënë. Duhet të luftoja dhe të mësoja sa më shpejt të gjitha ngjyrat, bandat, lagjet dhe grupet. Në një moshë fare të vogël mu desh të  vendosja kapuçin në kokë dhe të bëja gjëra vërtetë të këqija dhe të gjitha këto vetëm për mbijetesë”, rrëfen ai./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E papritur/ Elgit Doda dhe Klea Huta martohen në heshtje

Publikuar

-

Nga

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një ndër çiftet më të kometuara në showbiz. Prej vitesh po përjetojnë një histori dashurie dhe po përflitet se Klea është shtatzënë. Por pak minuta më parë Elgiti dhe Klea kanë treguar përmes fottove se i kanë dhënë fund beqarisë. Të veshur me fustanin e nusërisë dhe kostumin e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I bëri dedikimin më të bukur të dashurisë/ Arbenita dhe Fero në momente intime

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismaili dhe Fero janë një nga çiftet që shpesh herë janë përfoluir në mediat rozë për ndarje dhe ribashkime. Së fundi Fero bëri një dedikim shumë të ëmbël për modelen duke e quajtur atë dashurinë e tij të përjetshme. Çifti duket se po e shijojnë në maksimum dashurinë pasi Arbenita ka postuar në Instagram […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“S’dua të humbas nusen ideale”/ E ëma e Stresit po “lufton” për bashkimin e çiftit

Publikuar

-

Nga

Prej kohësh Stresi dhe Kejsi janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të shoëbizit. Edhe pse të ndarë ata vijojnë t’i kushtojnë statuse njëri-tjetrit madje Keisi e mbështeti në projektin e tij më të fundit muzikor. Dyshja nuk e kanë harruar njëri-tjetrin dhe për ribashkimin e tyre po kujdeset Shpresa Lushaj, mamaja e […]

LEXO TE PLOTE