Connect with Us

Rusja më e “nxehtë” në botë/ Fotot më seksi të Olya Abramovich, yllit në ngritje në fushën e modës

Showbizz

Rusja më e “nxehtë” në botë/ Fotot më seksi të Olya Abramovich, yllit në ngritje në fushën e modës

Publikuar

-

Modelja ruse Olya Abramovich, duket se shumë shpejt do të jetë në faqet e para të revistave më prestigjoze në botë. Në pak muaj ajo ka arritur të mbledhë rreth vetes më tepër se 1.5 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Edhe pse ajo ka të njëjtin mbiemer me manjatin e Chelseat, Roman Abramovich, atë nuk e lidh asgjë përveç mbiemrit dhe shtetësisë.

Olya është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke postuar vazhdimisht foto joshëse, ndërsa për mediat ruse ka treguar se ka arritur të nënshkruajë tashmë edhe kontratat e para të sponsorizimit me kompani veshjesh.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Loredana mbështet këngëtaren shqiptare/ Ja çfarë bën reperja

Publikuar

-

Nga

Reperja e njohur Loredana ka treguar jo pak herë mbështetjen e saj për koleget. Para pak kohësh reperja tregoi mbështetjen e saj për Taynën ndërsa së fundi ka mbështetur një tjetër këngëtare nga Kosova. Bëhet fjalë për Kidën. Kida sapo ka publikuar këngën e saj më të re “Malli”, e cila vetëm në një javë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U përfol për një lidhje me Cozman/ Moderatorja shqiptare flet për herë të parë

Publikuar

-

Nga

Kohë më parë u përfol në media se moderatorja nga Kosova, Blerona Zeqiri dhe reperi Cozman ishin në një lidhje. Blerona ka patur mundësinë të sqarojë më në fund çdo lajm ën lidhje me këtë temë. E ftuar në Shiko Kush Luan, Blerona ka hedhur poshtë të gjitha tahshethemet duke u shprehur se mes saj […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbenita i kujton Feros se çfarë ka humbur/ Fotot e saj të fundit “djegin” rrjetit

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, reperi Fero konfirmoi se lidhja mes tij dhe modeles Arbenita Ismajli kishte përfunduar. Bukuroshja brune njihet për linjat e saj perfekte fizike dhe gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan foto të ndryshme me ndjekësit e saj të shumtë, Arbenita ka publikuar dy foto në Instagram ku shfaqet shumë […]

LEXO TE PLOTE