Connect with Us

Supermodelja që e dëshiron çdo stilist/ 50 fotot më tunduese të Shanina Shaik

Showbizz

Supermodelja që e dëshiron çdo stilist/ 50 fotot më tunduese të Shanina Shaik

Publikuar

-

Shanina Shaik është një nga modelet më të kërkuara nga stilistët. Ajo e ka nisur modelimin që në moshën 8 vjeçare dhe është shfaqur në një televizion komercial në Hundai, por iu desh të ndërpriste pasi ishte e angazhuar me studimet.

Në moshën 15 vjeçare, e shtyrë nga të tjerë ajo vendosi të merrte pjesë në një kompeticion të quajtur “Girlfriend model.”

Kur agjentët filluan të interesoheshin për të ajo ishte ende shumë e re për tu zhvendosur për të jetuar dhe krijuar karrierën e saj në Sidney kështu që vendosi të hynte në një kompeticion tjetër në Australi Make me a supermodel.

Ajo ka lindur në një vend islamik dhe në një intervistë Shanina është shprehur: “Unë jam rritur në një vend islamik dhe bëj një jetë normale. Babai im është shumë mendjehapur dhe nuk e ka problem punën që unë bëj dhe është shumë krenar për njeriun që  jam. Jam një femër shumë e respektuar dhe e sofistikuar.”

Për tu njohur më shumë me supermodelen Shanina Shaik, CNA.al iu paraqet një set me fotot më të bukura të saj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: