Connect with Us

Video-Ëndrra 25 vjeçare e gjykatësit bëhet realitet/ Merr surprizën e bukur gjatë seancës

Kuriozitete

Video-Ëndrra 25 vjeçare e gjykatësit bëhet realitet/ Merr surprizën e bukur gjatë seancës

Publikuar

-

Kjo është një histori vërtetë shumë e veçantë. Bëhet fjalë për një gjykatës, i cili për 25 vite radhazi kishte ëndërruar që t’i vendosej emri i tij një fëmije.

Michelle Judy Fed është një grua shtatzënë e cila ishte thirrur në gjykatë për shkak se kishte shkelur rregullat e qarkullimit.

Gjykatësi kërkon që të gjithë të sillen mirë dhe të mos e shqetësojnë zonjën për asgjë. Teksa e pyet se kur pritet të lindë fëmija e saj dhe emrin që ka menduar për të Michelle tregon:

“Pritet të lindë me 30 Korrik dhe do të quhet Francesko Junior” shprehet ajo. Menjëherë të gjithë kanë filluar të qeshin pasi askush nuk e besoi madje as gjykatësi. Më pas Frank Caprio, gjyqtari i çështjes ka treguar se ka 25 vite që ëndërron që t’i vendosë dikujt emrin e tij por askush nuk ka pranuar ndaj dhe kjo iu duk e pabesueshme.

Teksa dëshiron të mësojë më shumë për fëmijën dhe arsyen pse Michelle donte t’i vendoste emrin fëmijës Francesko, ajo është shprehur: “Kam dëgjuar se një gjykatës që ka emrin Francesko është një njeri shumë i mirë ndaj dua që edhe djali im të bëhet si ai.”

Pasi vendos të pushojë çështjen, gjykatësi e fton zonjën të bëjë një foto me të dhe t’i tregojë për fëmijën kur të lindë dhe ashtu ndodhi.

Pas lindjes së Francesko Junior, gjykatësi e prezantoi të voglin përpara të gjithëve shumë i lumtur dhe i emocionuar: “Mirëseerdhe në këtë botë Francesko Junior.”/ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Yll pornoje dhe e vështirë për tu kapur/ Zbuloni 15 fakte interesante për një grua “Dash”

Publikuar

-

Nga

1- Nëse fitoni zemrën e një gruaje “Dash”, vërtet mund ta konsideroni veten me fat. 2-Gruaja Dash është romantike, pasionante, e dashur dhe e vështirë për tu kapur. 3-Takim me një grua Dash? Qëndroni me këmbë në tokë. Ajo nuk i pëlqen të dobëtit. 4-Gruaja Dash preferon një bashkëshort të stilit të lartë për t’i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Si të bëni një lidhje të zgjasë sa më shumë?/ Zbuloni 3 “hilet” e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

Gjetja e dashurisë nuk është detyrë e lehtë, por të ndihmosh njerëzit e tjerë të takojnë dikë të veçantë mund të jetë edhe më e vështirë. Dashuria është shumë e rëndësishme në çift, por a mund të jetë e mjaftueshme vetëm me kaq? Sidoqoftë, ekzistojnë disa hile se si të zgjasni një lidhje romantike dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Aktori që bëri histori në kinematografi/ Zbuloni 12 fakte interesante rreth Joaquin Phoenix

Publikuar

-

Nga

Bërja e një filmi kërkon një ekuipazh të kualifikuar, të paktën një duzinë njerëzish të përbërë nga një drejtor dhe një ekip prodhimi. Janë ato që i bëjnë tregimet prekëse ,një realitet në ekran. Sidoqoftë, ka disa filma në të cilët puna e aktorëve kryesorë spikatet në atë mënyrë që duket se suksesi i filmit […]

LEXO TE PLOTE