Connect with Us

Zbulohet e ftuara e parë e emisionit “Shiko kush luan”/ Ja për kë bëhet fjalë

Showbizz

Zbulohet e ftuara e parë e emisionit “Shiko kush luan”/ Ja për kë bëhet fjalë

Publikuar

-

Mbrëmjen e sotme pritet të startojë emisioni i Luana Vjollcës, “Shiko kush luan”. Si në çdo sezon Luana premton shoë dhe surpriza me të ftuarit e saj.

Ashtu siç është parë edhe më parë, aktori Rezart Veleshnja do të jetë krah Luanës dhe Flori Binajt këtë sezon.

Në Instastoryn e tij ai ka publikuar një video ku dhe ka zbuluar një prej të ftuarave të natës së sotme. Ajo është biznesmenia Amarda Toska.

“Sot jam me njeriun më të mirë në botë. E kam pasur dhe e kam pafund xhan”, dëgjohet të thotë aktori ndërsa në video shfaqet krah Amit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: