Connect with Us

E injoroi publikisht/ Tayna “thumbon” Don Phenom: “Nuk ma ndjen”

Showbizz

E injoroi publikisht/ Tayna “thumbon” Don Phenom: “Nuk ma ndjen”

Publikuar

-

Përflitet se reperja Tayna dhe reperi Don Phenom nuk flasin më njëri-tjetrin por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar publikisht.

Gjatë një interviste për Tema Tv, reperi Don Phenom ka injoruar pyetjen që gazetari i ka drejtuar në lidhje me marrëdhënien që ka me reperen.

Së fundi reperja Tayna ka publikuar një Instastory një status ku shkruhet: “Jam kaq e fokusuar tek vetja dhe jeta ime… Nuk ma ndjen se kush është i shtirur, kush ngatërrohet me mua, kush e mori këtë, kush e mori atë…Nëse nuk është diçka pozitive apo motivuese atëherë vërtetë që nuk ma ndjen.”

Nuk e dimë nëse ky është një status dedikuar injorimit të reperit por sido që të jetë Taynës nuk i bëhet vonë aspak.

Le të kujtojmë se dyshja solli një vit më parë hitin “Kolumbiana” , e cila ka mbi 49 milionë shikime në Youtube./ CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

VIDEO- Në makinë, shtëpi ose vende të tjera/ Klajdi dhe Bruno sjellin videoklipin e veçantë të “Oj Lulije”

Publikuar

-

Nga

Rreth 1 javë më parë, këngëtarët shumë të pëlqyer shqiptarë Bruno dhe Klajdi Haruni publikuan projektin e tyre më të fundit muzikor me titull ‘Oj lulije’, i cili u prit mjaft mirë nga të gjithë fansat e tyre dhe tani numëron rreth 2.3 milionë klikime. Pasi u pa se kjo këngë po pëlqehej shumë, dy […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Më mirë single dhe flemë rehat”/ Hygerta Sako i befason të gjithë me veprimin e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja bukuroshe shqiptare Hygerta Sako, rreth 2 javë më parë deklaroi në emisionin “Rudina”,  se ishte beqare duke thënë se : “Jam beqare.Më mirë vetëm se sa e keqshoqëruar. Derisa të vijë personi special në mirë ‘single’ sepse flemë rehat dhe nuk kemi probleme”. Por së fundmi ,moderatorja sportive i ka habitur të gjithë me […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Modelja bullgare nuk ndalet së provokuari/ 20 fotot më tunduese të Nikoleta Lozanova

Publikuar

-

Nga

Nikoleta Lozanova është një nga modelet më seksi bullgare. Modelja shpesh herë ndan foto provokative teksa tregon format e saj  perfekte. Nikoleta është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon stilin e saj të jetesës dhe nuk ngurron të ekspozojë pikat e saj më të forta. CNA.al ka përzgjedhur 20 fotot më seksi të modeles […]

LEXO TE PLOTE