Connect with Us

E mbuluar në luks/ Riselda Sejdija zbulon ambientet e shtëpisë në Dubai

Showbizz

E mbuluar në luks/ Riselda Sejdija zbulon ambientet e shtëpisë në Dubai

Publikuar

-

Riselda Sejdija është shumë e njohur dhe e komentuar për jetën luksoze që bën.

Prej kohësh pedagogia jeton në Dubai dhe ndan me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram momente nga jeta e saj e përditshme.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto e video ku tregon ambientet e shtëpisë luksoze që ka në Dubai. E rrethuar  nga gjëra të shtrenjta dhe fine, Riselda nuk ngurron të tregojë jetën luksoze./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“E prita një ftesë nga Ardit Gjebrea por…”/ Nuk mori pjesë në inagurimin e stadiumit, reagon Kastriot Tusha

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e së dielës, u inagurua stadiumi më i ri dhe moderatori dhe këngëtari Ardit Gjebrea ishte organizatori i performancës fantastike në ceremoninë hapëse të “Air Albania Stadium”, para fillimit të ndeshjes me Francën të dielën. Në mesin e artistëve që performuan ishte Juliana Pasha, e cila këndoi me mjaft emocion himnin kombëtar. Por ai […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk flasim më”/ Fituesi i Big Brother rrëfehet për lidhjen me Oriola Marashin, ja çfarë ndodhi mes tyre

Publikuar

-

Nga

Ai u bë i njohur pak vite më parë si triumfuesi i “Big Brother Albania”, dhe më pas u “zhduk” nga ekrani shqiptar. Por së fundmi Anaid Kaloti ishte i ftuar në emisionin e Bieta Sulos “Ftesë në 5”, ku është folur për temën e marrëdhënies me partnerin pas ndarjes. Ai ka zbuluar se i […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Gjynah, kush do ja blejë klikimet”/ I tha se nuk di të këndojë, reperja “hakmerret” ndaj Rina Balaj

Publikuar

-

Nga

Pak kohë më parë, një përplasje mes dy repereve të njohura, Rina Balaj dhe Gjira u bë tema e ditës në mediat rozë. Rina u shpreh se Kajtazi nuk di të bëjë ‘rap’. Ndërsa së fundmi e pyetur në llogarinë e saj rreth kësaj deklarate, Gjira ka dhënë një përgjigje mjaft të qartë. “Skam asgjë […]

LEXO TE PLOTE