Connect with Us

Fatma i nxjerr “sekretin” Aulona Mustës/ Moderatorja shtatzënë për herë të dytë?

Showbizz

Fatma i nxjerr “sekretin” Aulona Mustës/ Moderatorja shtatzënë për herë të dytë?

Publikuar

-

Moderatorja Aulona Musta së bashku me familjen e saj po kalojnë disa ditë pushimi në Paris me rastin e ditëlindjes së vajzës Amara.

E gjitha kjo ka qenë një surprizë për të voglën e cila duket se është lumturuar pafund nga surpriza e mamit dhe e babit. Por ajo që i ka befasaur të gjithë ndjekësit ka qenë një koment i moderator Fatma Haxhialiu e cila ngre dyshime se Aulona mund të jetë në pritje të ëmbël për të dytën herë.

“Aëëë po presim bebe?”, shkruan ajo krahas fotos së Aulonës me të shoqin.

Ndërkohë Aulona i drejtohet mikes së saj se nuk duhet ta kishte bërë këtë koment.

“Buqi ti e di qe nuk duhet te besh komente te tilla”, shkruan Aulona.

“Unë e thashë atë që thashë”, iu përgjigj Fatma ndërsa Aulona nuk i ktheu më përgjigje duke e lënë enigmë nëse nga ajo kemi vërtet një lajm të ëmbël apo ishte thjesht aludim i mikeshës së saj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: