Connect with Us

“Hakmerret” këngëtarja e njohur/ Shfaqet me veshjen e çuditshme në mes të rrugës

Showbizz

“Hakmerret” këngëtarja e njohur/ Shfaqet me veshjen e çuditshme në mes të rrugës

Publikuar

-

Reperja e njohur ndërkombëtare Cardi B, përmes një postimi në Instagram është “hakmarrë” ndaj personave që u gëzuan për mungesën e saj.

Ajo është shfaqur në mes të Parisit me veshjen më të çuditshme të parë ndonjëherë, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve në rrugë.

Shumë prej kalimtarëve nxorrën telefonat duke filmuar Cardi-n ku reperja ishte mbuluar kokë e këmbë me një kostum me printe lulesh në ngjyrë blu, të bardhë dhe jeshile.

Madje, Cardi kishte mbuluar edhe fytyrën dhe askush s’do ta dallonte nëse ishte ajo, nëse nuk fliste teksa ecte.

“Java e Modës në Paris, jam këtu!”- shkruar reperja krahas videos që po bën xhiron e rrjetit.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Do të jetë madhështore”/ Kylie Jenner zbulon detaje për festën e ditëlindjes së Stormit

Publikuar

-

Nga

Kylie Jenner ka treguar se tashmë ka nisur përgatitjet për festën e vajzës së saj Stormi. Miliarderja ka zbuluar se kjo do të jetë një festë madhështore që shumë prej nesh nuk e kanë parë as në ëndërr. Ditëlindja e saj e parë ishte një botë e mbushur plot personazhe të njohura ku mbizotëronte ngjyra […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

“Më mirë se 20 vite më parë”/ Jennifer Lopez zbulon komentet pas sfilatës me fustanin Versace

Publikuar

-

Nga

Ikona e muzikës botërore Jennifer Lopez ka dhënë një spektakël në New York në Rockefeller Studio. 50 vjeçarja ka kujtuar momentet ikonike ku është shfaqur e veshur me fustanin e famshëm të Versace. Para se të niste performancën e saj, Jennifer ka bërë një monolog të shkurtër duke u kthyer në vitin 2000 ku dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTOT-Mosha është thjesht një numër për të/ Pamela Anderson çmend me fizikun e saj

Publikuar

-

Nga

Pamela Anderson është një nga ikonat e modelingut. 52 vjeçarja vazhdon ende të jetë një nga femrat më seksi në botë. Së fundi ajo i është përkushtuar çështjes për mbrojtjen e kafshëve por ka treguar se nuk i ka humbur ende aftësitë e saj të modelimit. Ikona e Beywatch është shfaqur shumë seksi teksa ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Të njoha kur askush nuk më konsideronte”/ Pasi fitoi Këngën Magjike, Flori Mumajesi ka dy fjalë për Eneda Tarifën

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja Eneda Tarifa rrëmbeu çmimin e parë të festivalit Kënga Magjike. Eneda u paraqit me një këngë të kompozuar dhe realizuar ngë kantautori Flori Mumajesi. “Ma zgjat dorën”, titullohet kënga që u shpall fituese e këtij edicioni të “Këngës Magjike” Ditën e sotme Flori Mumajesi i ka dedikuar disa fjalë këngëtares Eneda […]

LEXO TE PLOTE