Connect with Us

“Na ndiqni nga çdo cep i botës”/ Ardit Gjebrea mban premtimin, ja çfarë do të ndodhë me “E diela shqiptare”

Showbizz

“Na ndiqni nga çdo cep i botës”/ Ardit Gjebrea mban premtimin, ja çfarë do të ndodhë me “E diela shqiptare”

Publikuar

-

Emisioni më i ndjekur në televizionet shqiptare “E diela shqiptare”, ka mbërthyer audiencën që në vitin 2008 e në vazhdim dhe nga viti në vit emisioni vjen me risi.

Këtë vit risia përfshin shqiptarët në të gjithë botën dhe sigurisht që do u pëlqejë.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, Arditi ka treguar se premtimi u mbajt dhe tashmë shqiptarët në të gjithë botën mund të shohin emisionin live.

“Në livestream. Www.TV Klan.al. Nga çdo cep i botës mund të na ndiqni. Premtim i mbajtur”, shkruan Arditi mbi foton e logos së emisionit.

Kjo është hera e parë që emisioni transmetohet në këtë formë dhe sigurisht tashmë të gjithë shqiptarët do e kenë më të lehtë ta shohin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: