Connect with Us

Nxjerr gjoksin dhe shalët/ “Bomba” Oriola Marashi çmend ndjekësit

Showbizz

Nxjerr gjoksin dhe shalët/ “Bomba” Oriola Marashi çmend ndjekësit

Publikuar

-

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi dhe provokative. Modelja është tepër aktive në rrjetet sociale ku herë pas here ndan foto shumë provokuese.

Së fundi Marashi ka publikuar dy foto ku shfaqet më seksi se asnjëherë më parë. E veshur me një xhaketë të bardhë të shkurtër, e cila tregon gjoksin e saj bomabastik dhe këmbët e gjata.

Menjëherë pas publikimit, komentuesit kanë vërshuar me komentet e tyre komplimentuese ku ndër ta janë dhe personazhe të tjera të njohura si Kejvina Kthella, Beatrix Ramosaj apo Aurela hoxha të cilat janë dhe mikeshat më të ngushta të Oriolës.

Përmendim faktin se Oriola aktualisht po punon me një nga kompanitë më të mëdha të modelingut siç është “Guess” dhe gjatë një interviste është shprehur se të ardhmen e saj nuk e mendon në Shqipëri. Marashi ka menduar që karrierën e saj si modele ta zhvillojë në Amerikë, ndërsa për muzikën i ka lënë kohë vetes ta mendojë më mirë dhe të gjejë momentin e duhur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: