Connect with Us

“Refuzon ndarjen me Rudina Dembacaj”/ Pas skandalit me ish deputetin, reagon bashkëshorti i moderatores

Showbizz

“Refuzon ndarjen me Rudina Dembacaj”/ Pas skandalit me ish deputetin, reagon bashkëshorti i moderatores

Publikuar

-

Prej disa ditësh, marrëdhënia mes aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj dhe bashkëshortit të saj Aleks, është në qendër të mediave rozë.

Pasi u tha se Rudina e kishte tradhëtuar bashkëshortin me një ish deputet, e kontaktuar nga CNA.al, ajo ka preferuar të mos flasë por as ta mohojë ose pohojë këtë lajm.

Por së fundmi në rrjetet sociale ka reaguar bashkëshorti i saj Aleks, ku ka postuar një foto të artikullit të një gazete e cila shkruan“E vërteta e ndarjes së aktores, bashkëshorti refuzon ndarjen me Rudina Dembacajn”, dhe ka vendosur dy emoji habije dhe të qeshurash duke i habitur të gjithë.

Kujtojmë se pak ditë më parë Aleks postoi një video të Rudina Dembacaj dhe vajzës së tyre, duke u munduar të shuajë zërat për një ndarje të mundshme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: