Connect with Us

“Sherr” me Sabri Fejzullahun/ Hekuran Krasniqi tregon arsyen e konfliktit

Showbizz

“Sherr” me Sabri Fejzullahun/ Hekuran Krasniqi tregon arsyen e konfliktit

Publikuar

-

Mbrëmjen e kaluar këngëtari i hitit “Ajo më mbyti”, Hekuran Krasniqi, ka qenë i ftuar në emisionin e Luana Vjollcës. Ai është bërë pjesë e rubrikës Ndaje ose Haje ku është përballur me pyetje lidhur me konfliktet apo mosmarrëveshjet që ka patur me kolegët e tij.

Hekurani i ka befasuar të gjithë teksa ka përmendur emrin e artsist të madh Sabri Fejzullahut. Më tej ai ka treguiar me detaje arsyen e konfliktit mes tyre.

“Mua më propozuan të zgjidhem delegat për Kuvendin e Punës për mbrojtjen e të drejtave të autorit dhe xhaxhi Sabri, me gjithë respektin që kam për të, nuk e di pse u nxeh kur më propozuan mua dhe tha: “Kush është ky more?

Nuk e njoh.” Unë nuk fola kjo është kultura ime, më vjen shumë keq për atë reagim të tij. Unë i kërkova ndjesë dhe i thash :”Unë nuk u vetëzgjodha.” Ai reagoi për herë të dytë por unë nuk vazhdova më”, shpjegon Hekurani.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: