Connect with Us

Tund të pasmet para kamerës/ Kejvina Kthella nuk ndalet me provokimet

Showbizz

Tund të pasmet para kamerës/ Kejvina Kthella nuk ndalet me provokimet

Publikuar

-

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi si dhe një nga vajzat më të komentuara të showbizit. Mediat rozë shkruajnë shpesh për fotot provokative dhe format perfekte të bukuroshes nga Lezha.

Së fundi modelja është bërë pjesë e showt Dance with me dhe ka treguar se përveç modelingut, kërcimi është një tjetër pasion i saj.

Kejvina ka publikuar një video ku tregon se është gati për shoën e mbrëmjes së nesërme dhe tund të pasmet para kamerës.

Kujtojmë se Kejvina u bë e njohur për publikun shqiptar kur u bë pjesë e emisionit “Xing me Ermalin” si velinë. Ashtu si shoqja e saj e ngushtë Oriola Marashi edhe Kejvina është pjesë e kompanisë së famshme “Guess”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: