Connect with Us

“Është moda të dalësh me burra të martuar”/ Pas ndarjes me Stresin, Keisi bën deklaratën shokuese

Showbizz

“Është moda të dalësh me burra të martuar”/ Pas ndarjes me Stresin, Keisi bën deklaratën shokuese

Publikuar

-

“Është moda të dalësh me burra të martuar”/ Pas ndarjes me Stresin, Keisi bën deklaratën shokuese

Ndarja e bujshme e reperit shqiptar Stresi nga bashkëshortja e tij Keisi, po lakohet ende në mediat rozë dhe nuk dihet kur do mbarojnë “kunjat” midis tyre.

Pas kesaj “rrëmuje”, Keisi po shijon disa ditë relaksi me mamanë e saj në Meksikë, dhe këtë e ka treguar gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instastory. Ajo madje ka folur edhe për pendimin më të madh që ka pasur dhe këtë e ka lidhur me vizitën e fundit në Shqipëri.

“S’kam ikur në koncertin e Kidës kur isha në Shqipëri se mbaroj pas saj. Këto janë llojet e pendimeve të mia se për gjë tjetër s’kam përse”, shkruan Keisi.

Më pas Keisi hedh një kunjë që duket se mund ta ketë me historinë e saj të dashurisë që mbaroi me fund të hidhur. E pyetur nga një ndjekës nëse do të kishte pranuar një darkë me Messi-n, ajo u shpreh se nuk ka pse ta dojë futbollistin!

“Ç’e dua Messi-n, pastaj e di që është moda andej të dalësh me burra të martuar por unë s’kam nevojë për kompani të tillë. Ka më mirë sesa të jesh me mamin!”.

Kujtojmë se Keisi është larguar nga Shqipëria pas ndarjes me reperin, ndërsa ky i fundit vazhdon me publikimin e disa këngëve me modele seksi, të cilat priten të bëhen hit.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Të humba ty…”/ Selena Gomez zbulon detaje nga kënga e re, fansat e lidhin me Justin Bieber

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez në datën 23 tetor pritet të publikojë këngën e saj më të re “Lose you to love me”. Ajo e ka ndarë këtë lajm me ndjekësit e saj dhe të gjithë kanë nisur të komentojnë se këtë këngë Selena mund t’ia ketë kushtuar Justin Bieber. Disa nga komentet në […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje”/ Leila Kraja zbulon çfarë do të donte të ndryshonte në pamjen e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e sportit Leila Kraja është një nga vajzat më të bukura të ekranit. Modelja njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe të hapur ndaj nuk e ka kompleks të pyetet për operacionet plastike. E ftuar pasditen e sotme në emisionin “Vizioni i pasdites”, ajo ka folur për ndërhyrjet estetike duke pranuar se nuk […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Nuk ka asnjë ndërhyrje kirurgjikale/ Kjo është modelja që po çmend meshkujt me linjat perfekte

Publikuar

-

Nga

Gayana Rubin është një modele e cila nuk resht së publikuar foto shumë provokative në rrjetet sociale. Ajo është bërë e njohur në rrjetet sociale si “Miss Geni” dhe të gjithë po çmenden pas formave të saj. Gayana nuk ngurron të ndajë me ndjekësit e saj të shumtë poza të nxehta dhe shumë provokative. Vlen […]

LEXO TE PLOTE