Connect with Us

FOTO-Biznesmeni homoseksual deklaron publikisht: “Jam super pjeshkë”

Showbizz

FOTO-Biznesmeni homoseksual deklaron publikisht: “Jam super pjeshkë”

Publikuar

-

Duke qenë se tabutë në Shqipëri, po zhduken me kalimin e kohës, edhe biznesmeni i njohur nga Tepelena , Elton Ilirjani, disa kohë më parë pranoi hapur orientimin e tij homoseksual, dhe kjo e ka bërë shumë të komentuar në media. Ai shpesh ka rënë pre e reagimeve nga më të ndryshmet, shumë prej të cilave nuk janë aspak të këndshme.

Por ai asnjëherë nuk ka mbetur i heshtur dhe shpesh në llogarinë e tij të Instagramit poston foto dhe thënie ironizuese ndaj atyre që nuk e pëlqejnë ose e komentojnë negativisht.

Eltoni ka publikuar në Instastoryn e tij një foto ku shfaqet i ulur në një bordurë dhe në sy bie një shigjetë e drejtuar për nga tualeti. “Dedikuar injorantëve dhe idiotëve; më marshi të keqen dhe syri juaj në hale Ishallah!”,-ka shkruar ai krahas fotos.

Po ashtu ka publikuar dhe një foto tjetër me mbishkrimin: “Më marshin të keqen se jam super pjeshkë! Kanë bukë të hanë?”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: