Connect with Us

Makina e ëndrrave/Tayna shfaqet në koncert me automjetin 300 mijë eurosh dhe të gjithë kthyen sytë nga ajo(FOTO)

Showbizz

Makina e ëndrrave/Tayna shfaqet në koncert me automjetin 300 mijë eurosh dhe të gjithë kthyen sytë nga ajo(FOTO)

Publikuar

-

Makina e ëndrrave/Tayna shfaqet në koncert me automjetin 300 mijë eurosh dhe të gjithë kthyen sytë nga ajo(FOTO)

Nëse ka një këngëtare në industrinë muzikore shqiptare që di ta tërheq vëmendjen më së miri ajo është Tayna.

Përpara se te mbante një super koncert, pranë qindra fansave, Tayna fillimisht është kujdesur të tërheq vëmendjen jashtë club-it, me ‘bishën e bardhë’.

Këngëtarja është parë të zbresë nga një Lamborghini, vlera e të cilës kap shifrën e 300 mijë eurove, në mos edhe më tepër./cna.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Khloe Kardashian zhgënjen fansat/ Faqja e njohur zbulon si duket ajo në të vërtetë

Publikuar

-

Nga

Ylli i Keeping up with Kardashians ashtu si dhe motrat e saj, janë vënë shpesh herë në shënjestër nga mediat e huaja ku akuzohen për photoshop. Së fundmi një faqe në “Instagram” ka treguar se Khloe ka filluar të transformojë edhe fytyrën e saj. Faqja “CelbFace” ka publiluar dy foto të Khloe-s, njërën të realizuar […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kisha 31 ditë që nuk e shikoja”/ Bes Kallaku tregon sakrificën më të madhe që ka bërë për karrierën e tij

Publikuar

-

Nga

Aktori i humorit Bes Kallaku së shpejti do të publikojë në të gjitha kinematë filmin e parë në karrierën e tij. Ai e ka qujatur këtë një arritje shumë të madhe artsitike vetjake dhe ka treguar se ka sakrifikuar shumë për këtë film. I ftuar në emisionin Rudina ai tregon se ka sakrifikuar shumë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të urrej, më more Lorikun”/ Monika i jep mesazhin ndjekëses që e xhelozoi: “Mrekullitë ndodhin”

Publikuar

-

Nga

Ish kapiteni i kombëtares, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Bashkëshortja e Lorikut, Monica, gjatë  një interviste me ndjekësit e saj në Instastory ka zbuluar detaje nga pritja që poi  bëhet vogëlushes. Ajo ka treguar sot se ka blerë krevatin e vogëlushes që do ta pagëzojë […]

LEXO TE PLOTE