Connect with Us

Vajza e Majlinda Bregut feston 21-vjetorin/ Ja pamjet nga festa luksoze(FOTO)

Showbizz

Vajza e Majlinda Bregut feston 21-vjetorin/ Ja pamjet nga festa luksoze(FOTO)

Publikuar

-

Vajza e Majlinda Bregut feston 21-vjetorin/ Ja pamjet nga festa luksoze(FOTO)

Kejda Ajazi, është e njohur për 3 gjëra: faktin që është vajza e ish-deputetes Bregu, së dyti sepse është një nga vajzat më simpatike të Tiranës dhe qershia mbi tortë, për festat e bukura që organizon për ditëlindje.

Një ditë më parë ajo festoi 21-vjetorin, dhe në profilin e saj zyrtar në Instagram, nuk kanë munguar pamje nga festa luksoze. Kejda vihet re të festojë pranë një grupi shoqëror, të cilet u përpoqën t`ia bënin mbrëmjen edhe më të bukur.

Edhe 100 Kejda./Cna.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Përjetova një traumë”/ Eksperienca në Eurovizion, Eneda Tarifa flet për herë të parë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Eneda Tarifa pas disa muajsh, ka folur për herë të parë për eksperiencën që kaloi në festivalin e ndjekur nga e gjithë bota, Eurovizion. Si pjesë e një loje në emisionin “Thumb On” Eneda u pyet nga moderatoret, të zgjidhte mes dy festivaleve shqiptare Kënga Magjike apo Festivali i Këngës dhe ajo u […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam në periudhë depresioni”/ Ndihet shumë keq, Anila Mimani tregon arsyen e çuditshme

Publikuar

-

Nga

Ajo u bë e njohur pak vite më parë me këngët e saj shumë të suksesshme por më pas u “zhduk” nga skena shqiptare. Këngëtarja e njohur Anila Mimani u rikthye përsëri pas shumë vitesh në muzikë dhe e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not”, është një prej emrave më të njohur të  estradës […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Sigurohem nëse është e virgjër”/ Pas deklaratës shokuese, Pornhub i ofron “marrëveshjen e jetës” vajzës së këngëtarit

Publikuar

-

Nga

Pak javë më parë, deklarata e këngëtarit të njohur T.I. , që tha se e shoqëron çdo vit të bijën, Deyjah Harris, te gjinekologu për t’i kontrolluar himenin dhe për “t’u siguruar se është ende e virgjër”, bëri xhiron e rrjetit. Pas kësaj deklarate, mediat filluan të përhapnin thashetheme se PornHub i ka ofruar Deyjah […]

LEXO TE PLOTE