Connect with Us

Fotot- Braktisi muzikën dhe dështoi me butikun/ Çiljeta i futet përsëri biznesit, ja cfarë ka bërë këtë herë

Showbizz

Fotot- Braktisi muzikën dhe dështoi me butikun/ Çiljeta i futet përsëri biznesit, ja cfarë ka bërë këtë herë

Publikuar

-

Vipat shqiptarë , kanë vendosur që vec muzikës të kenë edhe një biznes të tyre personal. Një ndër ta është edhe këngëtarja shqiptare Çiljeta Xhilaga e cila pak vite më parë, mendoi të futej në fushën e dyqaneve të veshjeve luksoze, por duket se nuk pati sukses, dhe përfundoi duke e mbyllur.

Pas dështimit në biznesin e butiqeve, Çiljeta vendosi që bashkë me kushërinjtë e saj të operojë në një tjetër fushë, atë të restoranteve.

Restoranti i saj u quajt “Piceri Berlusconi” dhe rezultoi i suksesshëm.

Por, së fundmi ajo ka treguar se në të njëjtin emër me butikun që nuk pati sukses vite më parë, Çiljeta ka hapur një qendër estetike dhe parukerie. “Just Çiljeta”, është biznesi që ka marrë jetë këto ditë, dhe këngëtarja e ka promovuar në rrjete sociale.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: