Connect with Us

Nga ngjyra e bardhë tek format seksi të Jennifer Lopez/ Zbulohen detajet luksoze të fejesës së këngëtares

Showbizz

Nga ngjyra e bardhë tek format seksi të Jennifer Lopez/ Zbulohen detajet luksoze të fejesës së këngëtares

Publikuar

-

Nga ngjyra e bardhë tek format seksi të Jennifer Lopez/ Zbulohen detajet luksoze të fejesës së këngëtares

Edhe pse Jennifer Lopez dhe partneri i saj Alex Rodriguez, zhvilluan festën e fejesës që ditën e premte vetëm së fundmi ato kanë postuar fotot e ceremonisë private mes miqsh dhe të afërmish, ku ata festuan për këtë ngjarje të rëndësishme të jetës së tyre.

Të pranishëm kanë qenë edhe fëmijët e tyre, binjakët e JLO dhe vajzat e basketbollistit.Në festë ka mbizotëruar e bardha dhe qirinjtë ishin të ndezur ngado.

Por ajo që shkëlqeu gjatë mbrëmjes ishte këngëtarja, e cila ka shkëlqyer me fustanin e bardhë të ngushtë. 50-vjeçarja i kishte bërë flokët me onde dhe një grim në ngjyrat e tokës.

Kujtojmë se në mars të këtij viti, Jennifer Lopez mori propozimin më të bukur për martesë nga partneri i saj, Alex Rodriguez dhe pas kësaj feste duket se dasma është afër.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Të humba ty…”/ Selena Gomez zbulon detaje nga kënga e re, fansat e lidhin me Justin Bieber

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez në datën 23 tetor pritet të publikojë këngën e saj më të re “Lose you to love me”. Ajo e ka ndarë këtë lajm me ndjekësit e saj dhe të gjithë kanë nisur të komentojnë se këtë këngë Selena mund t’ia ketë kushtuar Justin Bieber. Disa nga komentet në […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje”/ Leila Kraja zbulon çfarë do të donte të ndryshonte në pamjen e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e sportit Leila Kraja është një nga vajzat më të bukura të ekranit. Modelja njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe të hapur ndaj nuk e ka kompleks të pyetet për operacionet plastike. E ftuar pasditen e sotme në emisionin “Vizioni i pasdites”, ajo ka folur për ndërhyrjet estetike duke pranuar se nuk […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Nuk ka asnjë ndërhyrje kirurgjikale/ Kjo është modelja që po çmend meshkujt me linjat perfekte

Publikuar

-

Nga

Gayana Rubin është një modele e cila nuk resht së publikuar foto shumë provokative në rrjetet sociale. Ajo është bërë e njohur në rrjetet sociale si “Miss Geni” dhe të gjithë po çmenden pas formave të saj. Gayana nuk ngurron të ndajë me ndjekësit e saj të shumtë poza të nxehta dhe shumë provokative. Vlen […]

LEXO TE PLOTE