Connect with Us

Ojky vendos t’i tregojë Xhandanit se Demiri është hajdut, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Life Style

Ojky vendos t’i tregojë Xhandanit se Demiri është hajdut, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Publikuar

-

Ojky zgjohet e sëmurë në mëngjes. Ajo përpiqet të dalë nga shtëpia fshehurazi por Demir nuk e lejon. Ai për herë të parë kujdeset për Ojkyn. Por Demir lodhet shumë shpejt dhe fillon t’i bërtasë të bijës. Ojky preket dhe nis të qajë. Demir vendos ta çojë Ojkyn në spital por ajo nuk pranon. Demir e çon në spital Ojkyn me forcë. Ojky e kërcënon Demirin se do kërkojë ndihmë nëse ai e çon në spital. Demir detyrohet ta çojë Ojkyn tek nëna e Ugurit e cila kujdeset për Ojkyn. Demir e gënjen nënën e Ugurit dhe i thotë se Ojkyn e ka mbesë. Teksa Ojky fle gjumë Demir e vështron me vëmendje për të parë nëse ajo i ngjan atij.

Në mëngjes Demir e lë Ojkyn në shkollë por ajo ia mbath dhe niset për tek Xhandan për t’i treguar se do e grabisin. Demir dhe Ugur shkojnë në shtëpinë e Xhandanit dhe përpiqen të bëjnë tregti. Dikush del nga burgu. Sapo Xhandan vendos të firmosë kontratën Ojky arrin në shtëpinë e saj. Demir e ndalon Ojkyn para se ajo të thotë të vërtetën. Xhandan mëson se Ojky është vajza e Demirit. Demir e akuzon Ugurin se është hajdut në sy të Xhandanit që të shpëtojë nga situata. Ugur i gjuan Demirit dhe largohet. Demir shtiret sikur i bie të fikët ndërsa Xhandan shqetësohet për të. Ojky kupton që Demir e dashuron Xhandanin. Demir mbetet pa shtëpi pasi nuk ka paguar qeranë. Ojky dhe Demir mbeten në mes të rrugës.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Si të bëni një lidhje të zgjasë sa më shumë?/ Zbuloni 3 “hilet” e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

Gjetja e dashurisë nuk është detyrë e lehtë, por të ndihmosh njerëzit e tjerë të takojnë dikë të veçantë mund të jetë edhe më e vështirë. Dashuria është shumë e rëndësishme në çift, por a mund të jetë e mjaftueshme vetëm me kaq? Sidoqoftë, ekzistojnë disa hile se si të zgjasni një lidhje romantike dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Bikinit që “çmendën” VIP-at/ Zbuloni cili ishte modeli më i përdorur në vitin 2019

Publikuar

-

Nga

demi rose me bikini

Edhe pse stina e verës ka kaluar, moti është ende i ngrohtë dhe ne mund të kalojmë një fundjavë në plazh. Por nëse doni të dukeni bukur, duhet të vishni këtë model i cili ishte modeli më në modë i kostumeve të banjës bikini për 2019. Shumë nga të famshmit e influencuesit që ndiqen nga […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Zbuloni “sekretin” si të qëroni një shegë në mënyrën perfekte

Publikuar

-

Nga

A e dini se i keni qëruar shegët gjithnjë gabim? Kjo video që do e shikoni më poshtë do t’jua vërtetojë. Videoja e cila ka marrë 3 milionë klikime dhe është shpërndarë me mijëra herë,  tregon sesi mund të hapësh një shegë në më pak se një minutë ‘çmendur” internetin. Në disa pamje te postuara […]

LEXO TE PLOTE