Connect with Us

Performanca në shtrat lidhet me profesionin tuaj/ Eskorta 44-vjeçare bën deklaratën shokuese për meshkujt

Kuriozitete

Performanca në shtrat lidhet me profesionin tuaj/ Eskorta 44-vjeçare bën deklaratën shokuese për meshkujt

Publikuar

-

Nëse nuk e dinit se cfarë do të thotë profesioni që ju keni zgjedhur për të ardhmen tuaj, atëherë bëni mirë ta zgjidhni me kujdes sepse kjo tregon si është performanca juaj në shtrat.

Sipas ish eskortës e cila e zhvilloi këtë profesion prej 6 vitesh në Australi, Amanda Golf, mund ta gjykojë këtë fare lehtë.

44-vjeçarja e cila njihej me emrin Samantha X, u largua nga industria në dhjetor të 2017-ës. Ajo thotë se profesioni i një personi është më i rëndësishëm se pamja për të përcaktuar performancën e tyre në shtrat.

“Kur Zoti vendosi të krijonte psikopatët, i bëri ata juristë. Nëse doni një natë të mprehtë seksi, juristët janë perfektë. Nuk ka rëndësi nëse kanë mbaruar për civile, penale, apo publike, aftësia e tyre për seks nuk do ju zhgënjejë kurrë. Ata gjithashtu tregojnë histori shumë argëtuese dhe veshin kostume të bukura ”.
Sipas ish-eskortës, mjekët dhe policet janë gjithashtu një ‘dorë e mirë në këtë art dhe gjithashtu shton se :

“Nëse doni një të shpejtë gazmore dhe të lezetshme provoni policët. Më pëlqejnë shumë. Janë trima, gazmorë dhe me këmbë në tokë. Janë të dashur me mamatë e tyre dhe dinë të gatuajnë. Gjithmonë ju premtojnë se do veshin uniformën dhe do luani me role gjatë aktit, por si përfundim nuk ia mban. I japin makinës si të çmendur dhe thyejnë çdo ligj.”

Përsa u përket profesioneve të tjera ajo rrëfen:”IT-ve iu pëlqen paraloja. Elektricistëve, inxhinierëve janë komplet e kundërta nga ajo çfarë mund të prisni. Janë të lodhur në shtrat dhe u pëlqejnë gratë e martuara.”

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Si të bëni një lidhje të zgjasë sa më shumë?/ Zbuloni 3 “hilet” e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

Gjetja e dashurisë nuk është detyrë e lehtë, por të ndihmosh njerëzit e tjerë të takojnë dikë të veçantë mund të jetë edhe më e vështirë. Dashuria është shumë e rëndësishme në çift, por a mund të jetë e mjaftueshme vetëm me kaq? Sidoqoftë, ekzistojnë disa hile se si të zgjasni një lidhje romantike dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Aktori që bëri histori në kinematografi/ Zbuloni 12 fakte interesante rreth Joaquin Phoenix

Publikuar

-

Nga

Bërja e një filmi kërkon një ekuipazh të kualifikuar, të paktën një duzinë njerëzish të përbërë nga një drejtor dhe një ekip prodhimi. Janë ato që i bëjnë tregimet prekëse ,një realitet në ekran. Sidoqoftë, ka disa filma në të cilët puna e aktorëve kryesorë spikatet në atë mënyrë që duket se suksesi i filmit […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Zbuloni “sekretin” si të qëroni një shegë në mënyrën perfekte

Publikuar

-

Nga

A e dini se i keni qëruar shegët gjithnjë gabim? Kjo video që do e shikoni më poshtë do t’jua vërtetojë. Videoja e cila ka marrë 3 milionë klikime dhe është shpërndarë me mijëra herë,  tregon sesi mund të hapësh një shegë në më pak se një minutë ‘çmendur” internetin. Në disa pamje te postuara […]

LEXO TE PLOTE