Connect with Us

Performanca në shtrat lidhet me profesionin tuaj/ Eskorta 44-vjeçare bën deklaratën shokuese për meshkujt

Kuriozitete

Performanca në shtrat lidhet me profesionin tuaj/ Eskorta 44-vjeçare bën deklaratën shokuese për meshkujt

Publikuar

-

Nëse nuk e dinit se cfarë do të thotë profesioni që ju keni zgjedhur për të ardhmen tuaj, atëherë bëni mirë ta zgjidhni me kujdes sepse kjo tregon si është performanca juaj në shtrat.

Sipas ish eskortës e cila e zhvilloi këtë profesion prej 6 vitesh në Australi, Amanda Golf, mund ta gjykojë këtë fare lehtë.

44-vjeçarja e cila njihej me emrin Samantha X, u largua nga industria në dhjetor të 2017-ës. Ajo thotë se profesioni i një personi është më i rëndësishëm se pamja për të përcaktuar performancën e tyre në shtrat.

“Kur Zoti vendosi të krijonte psikopatët, i bëri ata juristë. Nëse doni një natë të mprehtë seksi, juristët janë perfektë. Nuk ka rëndësi nëse kanë mbaruar për civile, penale, apo publike, aftësia e tyre për seks nuk do ju zhgënjejë kurrë. Ata gjithashtu tregojnë histori shumë argëtuese dhe veshin kostume të bukura ”.
Sipas ish-eskortës, mjekët dhe policet janë gjithashtu një ‘dorë e mirë në këtë art dhe gjithashtu shton se :

“Nëse doni një të shpejtë gazmore dhe të lezetshme provoni policët. Më pëlqejnë shumë. Janë trima, gazmorë dhe me këmbë në tokë. Janë të dashur me mamatë e tyre dhe dinë të gatuajnë. Gjithmonë ju premtojnë se do veshin uniformën dhe do luani me role gjatë aktit, por si përfundim nuk ia mban. I japin makinës si të çmendur dhe thyejnë çdo ligj.”

Përsa u përket profesioneve të tjera ajo rrëfen:”IT-ve iu pëlqen paraloja. Elektricistëve, inxhinierëve janë komplet e kundërta nga ajo çfarë mund të prisni. Janë të lodhur në shtrat dhe u pëlqejnë gratë e martuara.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Coronavirus/ Yjet e YouTube nxisin ndjekësit të qëndrojnë në shtëpi

Publikuar

-

Nga

Më shumë se 100 personazhe te njohur në YouTube kanë regjistruar një video mesazh duke u bërë thirrje fansave të tyre të “qëndrojnë në shtëpi” gjatë shpërthimit të koronavirusit. Videoja është prezantuar nga humoristi i njohur në internet si KSI, JJ Olatunji i cili ka më shumë se 21 milion ndjekës në platformën e videoklipit. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Shkencëtarët bëjnë zbulimin e madh/ Meteoritët tregojnë se uji Martian vinte nga burime të ndryshme

Publikuar

-

Nga

Një nga misteret më të mëdha në mbledhjen e historisë së së kaluarës së Marsit është një pyetje kryesore: Nga erdhi uji? Studiuesit mund të kenë gjetur një të dhënë të madhe në feta të vockla nga meteoritët Martian që ranë në Tokë, sipas një studimi të ri. Marsi ka të ngjarë një planet i […]

LEXO TE PLOTE