Connect with Us

VIDEO-Në mes të sherrit dhe gjakut/ Moderatorja shqiptare merr propozimin për martesë, ja çfarë ndodhi në derbi

Showbizz

VIDEO-Në mes të sherrit dhe gjakut/ Moderatorja shqiptare merr propozimin për martesë, ja çfarë ndodhi në derbi

Publikuar

-

Kryefjala e mbrëmjes së djeshme ishte derbi që “pushtoi” kryeqytetin mes Tiranës dhe Partizanit ku në shumë momente pati përplasje dhe përgjakje mes tifozave kundërshtare.

Por jo cdo gjë ka shkuar keq sepse për moderatoren e emisionit sportiv “Bar skedina”, kjo mbrëmje u mbush me dashuri për të dhe ka marrë një propozim për martesë nga një tifoz me emrin Goni.

Ajo ka shpërndarë një video në Instagram ku tregon se ai është ulur në gjunjë jashtë rrjetës së stadiumit dhe ka nxjerrë unazën për të propozuar ish-velinën seksi të emisionin “Fiks Fare”. Pasi e thërret shumë herë Gean, vajza e shikon dhe nuk përgjigjet pasi përballë saj kishte kamerën.

Në fund, pasi nuk merr përgjigje, propozuesi ngrihet i zhgënjyer. Në sfondin e videos dëgjohet zëra djemsh që e thërrasin. “O goni, hë me të refuzoi?”- i thotë njëri aty pranë.

Jo jo, pranoi,”- thotë Goni me shaka duke treguar dhe gishtin e unazës. “Mora nje propozim per martese ne stadium , por me kapen pak pa mendje gjate punes,”– shkruan Gea krahas videos.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: