Connect with Us

Bebe Rexha takon ikonën e kinematografisë/ Nuk mban dot lotët nga emocionet

Showbizz

Bebe Rexha takon ikonën e kinematografisë/ Nuk mban dot lotët nga emocionet

Publikuar

-

Aktorja me famë botërore Angelina Jolie së bashku me fëmijët e saj kanë qenë në premierën e filmit më të ri që pritet të thyejë çdo rekord shikueshëmrie.

Pjesë e kësaj mbrëmje ka qenë dhe këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha e cila është shprehur shumë e emocionuar për takimin e saj me Jolie.

Teksa ka ndarë me ndjeksit një foto ku shihet së bashku me aktoren e njohur, krahas Bebe shkruan: “E takova Mbretëreshën Jolie. Ajo është ‘inspirim’ dhe e shoqëron me një emoji duke qarë.

Kujtojmë se Bebe është pjesë e filmit Maleficent 2 pasi kënga e saj ‘You can’t stop the girl’ është kolona zanore e këtij projekti.

Filmi pritet të shfaqet në kinematë botërore gjatë këtij muaji, me 18 Tetor.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Khloe Kardashian i fali se e tradhëtuan/ Reagimi i Jordyn Woods nuk pritej

Publikuar

-

Nga

Treshja, Khloe Kardashioan, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë për shumë kohë. Pasi Tristan e tradhtoi me miken e ngushtë të së motrës, Khloe e ka patur shumë të vështirë të përballet me një situatë të tillë. Por duket se për Khloen tashmë çdo gjë i përket […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Jam gati për tu bërë baba”/ Këngëtari dhe ish missi zbulojnë planet për të krijuar familje

Publikuar

-

Nga

Devis Xherahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Devisi dhe partnerja e tij Ertemiona Mejdani kanë një lidhje dashurie prej shumë vitesh. Së fundi të ftuar në emisionin Ftesë në 5 çifti ka zbuluar dhe për planet e afërta për të krijuar familje. Ertemiona u shpreh se Devisi është në momentin […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Kourtney Kardashian “kapet mat”/ Rikthehet tek ish i dashuri 26 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Kourtney Kardashian nuk i ka rezistuar shumë vetmisë dhe ka vendosur të kthehet sërish me ish të dashurin e saj, Younes Bendjima. Miliarderja dhe 26-vjeçari janë fotografuar teksa kanë hyrë bashkë në një klub në Miami, ku ajo çfarë binte në sy më shumë ishte afrimiteti i tyre. Kardashian shihej se ishte […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Është një nga femrat më të bukura spanjolle/ Fotot e modeles që po tërbon meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit në Spanjë. Bëhet fjalë për modelen dhe gazetaren Violeta Magrinan. Ajo është bërë e njohur në reality shoën Mujeres y hombres y Viceversa në vitin 2018. Që nga ai moment e ka rritur famën e saj edhe falë bukurisë që e karakterizon. Violeta është në një […]

LEXO TE PLOTE