Connect with Us

Çudit Rita Ora/ Këngëtarja po çmend Parisin me pamjen e saj

Showbizz

Çudit Rita Ora/ Këngëtarja po çmend Parisin me pamjen e saj

Publikuar

-

Ajo është kthyer në qendrën e vëmendjes të mediave rozë gjatë Javës së Modës në Paris. Rita Ora ka bërë që të gjithë të kthejnë sytë nga ajo teksa del nga hoteli “Miu Miu.”

Këngëtarja e hitit “Your Song” ka mahnitur me pamjen e saj teksa shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë crem me një fjongo të zezë në pjesën e poshtme të tij.

Nuk kanë mbetur pa u vënë re dhe sandalet e saj me gur diamanti dhe dorashkat e zeza në krahët e saj.

Kujtojmë se Rita ka qenë e komentuar gjatë gjithë eventit të modës dhe është vlerësuar shumë nga stilistët për paraqitjen e saj.

Ylli shqiptar nuk është vetëm një këngëtare që po pushton tregun ndërkombëtar por edhe një fashioniste e zonja, e cila ka bërë që mediat më prestigjoze të shkruajnë për të dhe veshjen e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: