Connect with Us

Demir vendos ta çojë Ojkyn në jetimore, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Life Style

Demir vendos ta çojë Ojkyn në jetimore, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Publikuar

-

Xhandan merr Ojkyn me vete në fermë për të kaluar një ditë së bashku. Ojkyt i pëlqen shumë puna që bën Xhandan. Xhemali ka qenë mik me Demirin dhe Ugurin por ka përfunduar në burg për shkak të një çështjeje të vjetër mes tyre. Xhemal kërkon një shumë të madhe parash nga Demiri. Murat bëhet xheloz kur mëson se Xhandan jeton me Demirin dhe Ojkyn. Demir ofendohet nga Murati dhe vendos të largohet nga shtëpia.

Demir dhe Ojky mbeten sërish në rrugë. Pronari kërkon pikturat nga Demiri dhe ofendon Xhandanin. Demir zihet me pronarin. Ojky ndërhyn në punën e Demirit. Demir i premton Ojkyt se do i blejë lapsa me ngjyra. Ojky mëson se Demir do e çojë në jetimore. Ajo largohet e mërzitur. Demir mëson se Ojky nuk ka shkuar në shkollë dhe fillon të shqetësohet. Ai kërkon për Ojkyn kudo.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: