Connect with Us

Demir vendos ta çojë Ojkyn në jetimore, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Life Style

Demir vendos ta çojë Ojkyn në jetimore, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Publikuar

-

Xhandan merr Ojkyn me vete në fermë për të kaluar një ditë së bashku. Ojkyt i pëlqen shumë puna që bën Xhandan. Xhemali ka qenë mik me Demirin dhe Ugurin por ka përfunduar në burg për shkak të një çështjeje të vjetër mes tyre. Xhemal kërkon një shumë të madhe parash nga Demiri. Murat bëhet xheloz kur mëson se Xhandan jeton me Demirin dhe Ojkyn. Demir ofendohet nga Murati dhe vendos të largohet nga shtëpia.

Demir dhe Ojky mbeten sërish në rrugë. Pronari kërkon pikturat nga Demiri dhe ofendon Xhandanin. Demir zihet me pronarin. Ojky ndërhyn në punën e Demirit. Demir i premton Ojkyt se do i blejë lapsa me ngjyra. Ojky mëson se Demir do e çojë në jetimore. Ajo largohet e mërzitur. Demir mëson se Ojky nuk ka shkuar në shkollë dhe fillon të shqetësohet. Ai kërkon për Ojkyn kudo.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Më thuaj shenjën e horoskopit, të të them sëmundjen sipas pjesës së trupit

Publikuar

-

Nga

Disa astrologë besojnë ende se çdo shenjë e zodiakut ka një pjesë të trupit që shkon me shenjën e tyre .Në thelb, mjekët besonin se çdo shenjë e zodiakut kishte ndikim mbi një pjesë të caktuar të trupit tuaj, që mund të nënkuptojë se mund të ndjeni dhimbje ose të keni ndërlikime mjekësore në ato zona […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Xhaketa që nuk do të dalë kurrë nga moda/ Ja si ta kombinoni në këtë sezon vjeshte

Publikuar

-

Nga

Nëse nuk e keni në garderobën tuaj, duhet ta blini patjetër. Xhaketa xhins është nga ato veshje që nuk del kurrë nga moda, sidomos tani në stinën e vjeshtës, pasi është lehtësisht e kombinueshme. Modelet që ekzistojnë janë të shumta dhe mund të gjeni fare thjesht atë që ju përshtatet. Për më tepër ndiqni fotogalerinë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Frikacakë dhe nervozë/ Zbuloni 5 shenjat e horoskopit më të stresuara në zodiak

Publikuar

-

Nga

Binjakët Binjakët nervozohen kur kafshojnë më shumë sesa mund të përtypin, që është diçka që ata bëjnë gjatë gjithë kohës. Ata mërziten dhe nervozohen nese nuk bëjnë një punë të mirë ose se do ta zhgënjejnë dikë.Kur Binjakët janë me nerva, reagimi i parë janë të ecurat nëpër dhomë. Kjo i ndihmon të qartësojnë mendjen […]

LEXO TE PLOTE