Connect with Us

Ema Ndoja, aktorja që sfidoi realitetin komunist/ Pas shumë vitesh rikthehet ylli i kinematografisë shqiptare

Showbizz

Ema Ndoja, aktorja që sfidoi realitetin komunist/ Pas shumë vitesh rikthehet ylli i kinematografisë shqiptare

Publikuar

-

Ajo është një nga aktoret më simpatike të fundviteve 80. Bëhet fjalë për aktoren Ema Ndoja, e cila është shfaqur  në një event në Korçë.

Aktorja është ngulitur thellë në kujtesën e publikut shqiptar pasi ishte ndër të paktat vajza që guxonte në rolet e saj.

Me rroba banjo, flokët e shkurtra, stili i guximshëm, këto tipare nuk i kish çdo vajzë e atyre viteve.

Fotot janë postuar nga Erla Mëhilli, e cila ka qenë në krah të aktores së njohur.

Ema tani jeton në Gjermani dhe mbetet po aq simpatike si vite më parë, një grua shumë e bukur dhe elegante.

Tre vite më parë, ajo u rikthye pas shumë vitesh në Shqipëri, duke në shfaqjen ‘Nata arabe’.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish banori i Big Brother hap zemrën: “Edhe burrat qajnë”

Publikuar

-

Nga

Olsi i Big Brother ka qenë i ftuar në emisionin E Diell ku ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës private. I vendosur përballë pyetjeve pikante të gazetarëve thumbues ai është përgjigjur me shumë sinqeritet dhe sportivitet. Ndërsa pyetet a ka qarë ndonjëherë për dashurinë apo kur sheh ndonjë film romantik ai është përgjigjur: “Ku […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Alketa Vejsiu feston 36 vjetorin/ Mësimet e rëndësishme në ditën e lindjes

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Alketa Vejsiu ditën e sotme feston ditëlindjen. Moderatorja feston 36 vjetorin dhe nëpërmjet një postimi në Instagram ka vendosur të bëjë një reflektim të shkurtër dhe një përmbledhje të vogël me gjithçka që i ka ndodhur këto vite. Ajo tregonse ndodhet në Miami ku po merr një trajnim shumë të rëndësishëm për karrierën e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOOW- Ana Cheri i vë flakën Instagramit/ Pozon tërësisht e zhveshur buzë detit

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e fitnesit Ana Cheri i ka vënë flakën Instagramit. Ana iu ka dhuruar 12 milionë ndjekësve pamje super të nxehta nga pushimet. Ajo është shfaqur tërësisht nudo buzë detit duke dhënë një pajme tejet seksi. Ana ka treguar linjat e saj perfekte teksa buzëqesh me fytyrën nga dielli. Rrjeti ka shpërthyer menjëherë […]

LEXO TE PLOTE