Connect with Us

Ema Ndoja, aktorja që sfidoi realitetin komunist/ Pas shumë vitesh rikthehet ylli i kinematografisë shqiptare

Showbizz

Ema Ndoja, aktorja që sfidoi realitetin komunist/ Pas shumë vitesh rikthehet ylli i kinematografisë shqiptare

Publikuar

-

Ajo është një nga aktoret më simpatike të fundviteve 80. Bëhet fjalë për aktoren Ema Ndoja, e cila është shfaqur  në një event në Korçë.

Aktorja është ngulitur thellë në kujtesën e publikut shqiptar pasi ishte ndër të paktat vajza që guxonte në rolet e saj.

Me rroba banjo, flokët e shkurtra, stili i guximshëm, këto tipare nuk i kish çdo vajzë e atyre viteve.

Fotot janë postuar nga Erla Mëhilli, e cila ka qenë në krah të aktores së njohur.

Ema tani jeton në Gjermani dhe mbetet po aq simpatike si vite më parë, një grua shumë e bukur dhe elegante.

Tre vite më parë, ajo u rikthye pas shumë vitesh në Shqipëri, duke në shfaqjen ‘Nata arabe’.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: