Connect with Us

FOTO- Arbenita Ismaili shfaqet pa tualet dhe duket një Barbi e vërtetë

Showbizz

FOTO- Arbenita Ismaili shfaqet pa tualet dhe duket një Barbi e vërtetë

Publikuar

-

Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar si e dashura e reperit Fero të cilët tashmë janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer për publikun dhe vazhdimisht në rrjetet sociale shprehin dashurin për njëri-tjetrin.

Arbenita është mjaft e kërkuar në botën e modelingut dhe pamja e saj është komentuar gjatë nga të gjithë dhe shpesh është cilësuar madje dhe si një ndër femrat më të bukura shqiptare. Ajo vazhdimisht publikon foto në Instagram ku shihet e kuruar deri në detaj, por së fundmi i ka habitur fansat teksa ka publikuar disa pamje ku shihet pa pikë makeup-i në fytyrë.

Edhe pse me fytyrë të pa lyer, shihet qartë që Arbenita ka po të njëjtat tipare dhe është po aq simpatike sa dhe me grim.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE