Connect with Us

FOTO-Fjalet më të bukura në botë për një vajzë/ Viola Spiro merr dhuratën speciale nga mamaja e saj

Showbizz

FOTO-Fjalet më të bukura në botë për një vajzë/ Viola Spiro merr dhuratën speciale nga mamaja e saj

Publikuar

-

Ditën e shtunë, më datë 28 , moderatorja e njohur e sportit Viola Spiro, festoi ditëlindjen e saj të 31-të.

Si të gjithë, edhe Viola ndau me ndjekësit momente nga festa e ditëlindjes ne Instagramin e saj, ku dukej një yll e veshur me një fustan të shkurtër në ngjyrë të zezë.

Vetëm pak ditë pas ditëlindjes, moderatorja ka treguar për fansat edhe dhuratën më speciale që mori nga dita e saj e shënuar.

E ëma, Brunilda, i ka shkruar të bijës një poezi që na la mbresa të gjithëve.

Me fjalë nga zemra, ajo i shpreh dashurinë prej nëne Violës dhe sigurisht që moderatorja e vlerësoi këtë si dhuratën më të mirë që mori këtë vit.

“Dhurata më e bukur! Të dua deri në përjetësi!”- shkruan Viola krahas fotos.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: