Connect with Us

FOTO-Fjalet më të bukura në botë për një vajzë/ Viola Spiro merr dhuratën speciale nga mamaja e saj

Showbizz

FOTO-Fjalet më të bukura në botë për një vajzë/ Viola Spiro merr dhuratën speciale nga mamaja e saj

Publikuar

-

Ditën e shtunë, më datë 28 , moderatorja e njohur e sportit Viola Spiro, festoi ditëlindjen e saj të 31-të.

Si të gjithë, edhe Viola ndau me ndjekësit momente nga festa e ditëlindjes ne Instagramin e saj, ku dukej një yll e veshur me një fustan të shkurtër në ngjyrë të zezë.

Vetëm pak ditë pas ditëlindjes, moderatorja ka treguar për fansat edhe dhuratën më speciale që mori nga dita e saj e shënuar.

E ëma, Brunilda, i ka shkruar të bijës një poezi që na la mbresa të gjithëve.

Me fjalë nga zemra, ajo i shpreh dashurinë prej nëne Violës dhe sigurisht që moderatorja e vlerësoi këtë si dhuratën më të mirë që mori këtë vit.

“Dhurata më e bukur! Të dua deri në përjetësi!”- shkruan Viola krahas fotos.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Humb ndjenjat në mes të skenës/ Këngëtari i famshëm frikëson fansat

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i famshëm grek Notis Sfakianakis ka frikësuar fansat e tij kur teksa po performonte ka humbur ndjenjat. Ai ishte i ftuar në një prej clube-ve të natës në Athinë ku ka ndodhur dhe incidenti i frikshëm. Këngëtari është ndjerë keq dhe ka humbur ndjenjat duke u rrëzuar përtokë. Stafi e ka dërguar menjëherë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

A ka ndikuar prindërimi në marrëdhënien intime/ Elita Rudi e thotë troç

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një nga çiftet më të dashur të shoëbizit. Së fundi ata festuan ditëlindjen e parë të djalit të tyre Zërit me një festë shumë të madhe. Moderatorja Elita në një intervistë 60 sekondëshe për Prive,moderatorja iu është përgjigjur disa pyetjeve shumë interesante dhe pikante rreth jetës private. E […]

LEXO TE PLOTE