Connect with Us

FOTO- Justin Bieber çudit me vendimin e fundit/ Fton në dasmë ish të dashurën bukuroshe

Showbizz

FOTO- Justin Bieber çudit me vendimin e fundit/ Fton në dasmë ish të dashurën bukuroshe

Publikuar

-

Në fundjavën që lamë pas, çifti i njohur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin shkëlqyen krah njëri-tjetrit, në ceremoninë e dasmës së tyre të mbajtur në Karolinën e Jugut.

Në natën e parë të festës para dasmës, Hailey kishte veshur një fustan të bardhë shumë të shkurtër, të hapur tek pjesa e sipërme, ndërsa Justin kishte veshur një bluze të thjeshtë të bardhë, të kombinuar me pantallona të zeza.

Ata festuan në shoqërinë e familjarëve dhe miqve, mirëpo ajo që habiti fansat dhe bëri rrjetin të “ziente” ishte fakti se në festën e çiftit ndodhej edhe ish-e dashura e Justin.

Caitlin Beades ishte e dashura e parë e këngëtarit në vitin 2008. Lidhja e tyre nisi kur Justin u transferua në Atlanta për të punuar me Usher.

Justin u miqësua shumë edhe me familjen e Caitlin, saqë përveç Caitlin, këngëtari kishte ftuar edhe vëllain e saj dhe mesa duket këngëtari vazhdon të ketë marrëdhënie të mira me ish-in e tij të parë dhe me siguri Hailey s’do ta ketë aspak problem.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: