Connect with Us

FOTOT- Këngëtari i njohur trondit fansat/ Ky tatuazh me Rihannën po bën xhiron e rrjetit

Showbizz

FOTOT- Këngëtari i njohur trondit fansat/ Ky tatuazh me Rihannën po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Ai u bë i njohur me hitin “I want candy”, por mesa duket kjo u harrua me veprimin më të fundit që ai ka bërë. Aaron Carter ka bërë tatuazh në fytyrë portretin e Rihanna-s dhe është fotografuar i buzëqeshur nga paparacët.

Fotoja e tij me Rihanna-n në fytyrë po bën xhiron e rrjetit ku 31-vjeçari ka mbuluar pjesën e majtë të fytyrës nga balli tek nofulla me këtë tatuazh.

Mediat e huaja shkruajnë se ai është frymëzuar nga një foto e këngëtares për kopertinën e “GQ” në vitin 2013, ku ajo shfaqet si Medusa.

Rihanna ende nuk ka reaguar për tatuazhin që është bërë këto ditë kryefjala e mediave të huaja, mirëpo me siguri duhet të ndihet ‘e vlerësuar’ nga ky veprim.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: