Connect with Us

FOTOT- Vetëm 18 vjeç dhe më seksi se kurrë/ Vajza e Cindy Crawford tregon gjoksin në skenë dhe i lë të gjithë pa fjalë

Showbizz

FOTOT- Vetëm 18 vjeç dhe më seksi se kurrë/ Vajza e Cindy Crawford tregon gjoksin në skenë dhe i lë të gjithë pa fjalë

Publikuar

-

FOTOT- Vetëm 18 vjeç dhe më seksi se kurrë/ Vajza e Cindy Crawford tregon gjoksin në skenë dhe i lë të gjithë pa fjalë

Vajza e modeles së famshme në të gjithë botën Cindy Crawford, Kaia Gerber është vetëm 18 vjeç dhe duket më seksi se asnjëherë me tiparet e saj.

Ajo eci në pasarelën e “Paris Fashion Week”, por një incident ndodhi gjatë kalimit të saj para njerëzve, ku xhaketa e saj e zezë u hap më teper seç duhet dhe i zbuloi gjoksin duke i lënë të gjithë të habitur.

Por megjithatë, Kaia dukej e mrekullueshme dhe mori tepër komente pozitive pas sfilatës nga njerëz të njohur të modës.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT/ Fotografi i njohur rikthen personazhet e famshme në rini

Publikuar

-

Nga

Fotografi i njohur hollandez Ard Gelinck ka realizuar një set fotografik shumë interesant. ai ka vendosur të rikthejë edhe një herë në kohën kur ishin të rinj personazhet më të famshëm të Hollyëood. Aktorë të famshëm si: Leonardo Dicaprio, Jennifer Aniston dhe Brad Pitt i ka rikthyer në kohën kur ata ishin në kulmin e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelet e njohura provokojnë fansat/ Ekspozojnë të pasmet në foton tunduese

Publikuar

-

Nga

Modelja shumë seksi Olivia Culpo duket se është tejet e apasionuar pas detit, pasi pushimet e saj në ishujt ekzotikë nuk po mbarojnë. Së fundi së bashku me miken e saj më të ngushtë Devon Windsor i kanë mahnitur të gjihtë me format e tyre shumë seksi. Dy vajzat janë shfaqur me bikini duke treguar […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Britney Spears nxjerr në shitje rezidencën luksoze/ Dalin pamjet e shtëpisë 7.5 milionë dollarëshe

Publikuar

-

Nga

Ish rezidenca e Beverly Hills e Britney Spears është rikthyer në treg për një shumë prej 7.5 milion dollarësh. Prona e izoluar 7,769 metra katrorë shërbeu si vendbanimi i yllit të popit “Baby One More Time” gjatë viteve 2007 të 2009, dhe u shfaq gjithashtu në dokumentarin e saj në MTV, Britney për Record. Dhe […]

LEXO TE PLOTE