Connect with Us

Gashi thyen rekordin më të madh të karrierës/ Bashkëpunimi me Dj Snake sapo arriti majat

Showbizz

Gashi thyen rekordin më të madh të karrierës/ Bashkëpunimi me Dj Snake sapo arriti majat

Publikuar

-

Reperi me origjine shqiptare Gashi, njihet për hitet e tij si ’Roses’, “My Year” me G-Eazy,‘ That’s Mine ’me Ledri Vula dhe‘ Coming Down ’me KIDDO.

Por ai që pati më shumë sukses deri më tani është bashkëpunimi i tij me DJ Snake të quajtur “Safety”.

Kjo këngë është pritur shumë mirë nga publiku, duke u dëgjuar rreth 5 milionë herë nga e gjithë bota dhe duke thyer kështu rekordin më të madh të karrierës së tij.

Ky është vetëm një nga bashkëpunimet e shumta të Gashit me emra ndërkombëtarë, të cilët gjithnjë e më shumë po bëjnë të mundur që emri i tij të përmendet edhe në mediat e huaja.

Ai po vazhdon të punojë fort rreth projekteve të reja muzikore, me qëllim ngritjen e emrit të tij sa më lartë në tregun e huaj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: