Connect with Us

Kapelet dalin jashtë “funksionit”/ Stilistja e njohur i habit të gjithë me koleksionin e saj

Life Style

Kapelet dalin jashtë “funksionit”/ Stilistja e njohur i habit të gjithë me koleksionin e saj

Publikuar

-

Marka e njohur franceze e Nina Ricci ka mbajtur sfilatën për prezantimin e veshjeve Pranverë/Verë 2020.

Modelet e veshjeve kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Modelet po parakalonin të veshura si zyrtare ndërsa në kokë mbanin një kapelë shumë të madhe që ngjan me një kovë.

Kjo kapele mund të përdorej edhe si një çantë  pasi shumica e veshjeve të paraqitura në këtë sfilatë shoqëroheshin me kapele të tilla.

Ajo që ka rënë në sy dhe ka tërhequr vëmendjen është edhe modeli syve të cilat janë paksa të çuditshme dhe shumë kush do të hezitonte t’i blinte një palë të tilla.

Kjo padyshim ishte një nga ato sfilata e pazakonta ku të gjithë kanë mbetur të habitur në fund të saj.

Ende nuk është e qartë se si stilistja Nina Ricci do të arrijë t’i shesë këto kapele, çanta apo syze të paraqitura në sfilatë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: