Connect with Us

Me foton e nxehtë paralajmëron dimrin/ Ronela Hajati tregon linjat nga Miami

Showbizz

Me foton e nxehtë paralajmëron dimrin/ Ronela Hajati tregon linjat nga Miami

Publikuar

-

Prej ditësh këngëtarja Ronela Hajati ndodhet në Miami ku po kalon pushimet. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit thuajse çdo moment nga pushimet.

Jeta e natës dhe fotot me bikini nuk kanë munguar në rrjetet sociale të këngëtares.

Së fundi ajo është shafqur shumë “hot”, e veshur me bikini dhe duket shumë në formë.

“Po marrim forca për sezonin e dimrit”, shkruan këngëtraj që me siguri do të kthehet me energjike se kurrë pa pushimeve.

Kujtojmë se Ronela është komentuar shumë dhe për jetën e saj private, ku prej kohësh përflitet për një lidhje me këngëtarin Young Zerka. Edhe pse kohët e fundit dyshja janë parë në shoqëri të personave të tjerë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: