Connect with Us

Prek pjesën intime/ Kush e vodhi vëmendjen në dasmën që po bën “namin” në rrjet

Showbizz

Prek pjesën intime/ Kush e vodhi vëmendjen në dasmën që po bën “namin” në rrjet

Publikuar

-

Kylie Jenner dhe Kendall Jenner ishin dy prej fytyrave më të njohura të cilat morën pjesë në ceremoninë martesore të Justin Bieber dhe Hailey Baldëin në Karolinën e Jugut gjatë mbrëmjes të së hënës.

Fotot e dy yjeve të Keeping up with the Kardashians, po bëjnë xhiron në rrjetet sociale duke iu bashkuar yjeve të famshme të ftuara si : Jaden Smith, Corey Gamble, Justine Skye, ylli i klubit të Miamit David Grutman, menaxherit të Bieber Scooter Braun dhe modeles Camila Morrone dhe Joan Smalls.

Kendall 23 vjeç u shfaq e veshur me një fustan në ngjyrat e bronzit të gjatë dhe me flokët e lëshuara me valëzime ndërsa Kylie me një fustan ngjyrë ari që i tegon format e saj bombastike./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Momente paniku në mes të emisionit/ Këngëtarja e famshme humbet ndjenjat

Publikuar

-

Nga

Një nga emisionet më të ndjekura dhe të pëlqyera, American Idol do të zhvillojë episodin e tij të 18 këtë të dielë. Gjatë emisionit ka patur një rrjedhje gazi dhe këngëtarja e famshme Katy Perry e cila është edhe një nga anëtaret e jurisë është shprehur se ndihej shumë keq dhe si për pasojë ka […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Videoja e 9 vjeçarit që tronditi rrjetin/ Vesa Luma ndan me ndjekësit historinë e saj personale

Publikuar

-

Nga

Videoja virale ku një djalë 9 vjeçar bullizohet në shkollë ka tronditur rrjetin. I dëshpëruar dhe i mërzitur për këtë fakt ai i kërkonte të ëmës një litar që mbyste veten pasi shokët e bullizonin për shkak se vuante nga nanizmi. E gjetur në një situatë të vështirë, e ëma publikon në internet videon e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bërtita, më hyri dikush në shtrat”/ Zef Deda tregon incidentin e natës së parë të martesës

Publikuar

-

Nga

Zef Deda është një nga aktorët më të mëdhenj të humorit i cili i ka dhuruar njerëzve shumë të qeshura. I ftuar në emisionin “Rreze dielli”, aktori ka treguar se mbështetja më e madhe në karrierën e tij ka qenë bashkëshortja e tij Roza. Gjatë intervistës aktori ka treguar dhe incidentin që krijoi vetë natës […]

LEXO TE PLOTE