Connect with Us

VIDEO-Rudina Dembacaj injoron ofendimet dhe kritikat tuaja/ Ja si po e kalon ajo “stresin e ndarjes”

Showbizz

VIDEO-Rudina Dembacaj injoron ofendimet dhe kritikat tuaja/ Ja si po e kalon ajo “stresin e ndarjes”

Publikuar

-

Në muajin që kaloi, lajmi se aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj u nda nga bashkëshorti për shkak të tradhëtise së saj me një ish deputet të Kuvendit të Shqipërisë, bëri namin në rrjet dhe u bë kryefjala e mediave rozë. Moderatorja e kontaktuar nga CNA.al, nuk e pohoi por as e mohoi këtë lajm duke i lënë të gjithë kuriozë.

Por mesa duket Rudina nuk do t’ja dijë për lajmët që qarkullojnë.

Përmes disa videosh të publikuara në rrjetet sociale, Rudina Dembacaj ka vendosur të relaksohet, duke kryer masazhe, të cilan ka vendosur t’i ndajë me ndjekësit dhe duke shkruar: Nami i zi”.

Gjithashtu edhe bashkëshorti i saj duket mjaft i qetë ne rrjetet sociale teksa palestrohet dhe dëgjon muzikë.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

FOTO- Morena Taraku nuk di të ndalet/ Pas shumë eksperimentesh, ja ndryshimi i saj drastik në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku, është dalluar gjithnjë për flokët e saj të zinj dhe të gjatë. Por pas publikimit të këngës së saj më të re “Missed Call”, Morena ka menduar të bëjë përsëri një ndryshim drastik në pamjen e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory duke treguar flokët e prerë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

VIDEO- Në makinë, shtëpi ose vende të tjera/ Klajdi dhe Bruno sjellin videoklipin e veçantë të “Oj Lulije”

Publikuar

-

Nga

Rreth 1 javë më parë, këngëtarët shumë të pëlqyer shqiptarë Bruno dhe Klajdi Haruni publikuan projektin e tyre më të fundit muzikor me titull ‘Oj lulije’, i cili u prit mjaft mirë nga të gjithë fansat e tyre dhe tani numëron rreth 2.3 milionë klikime. Pasi u pa se kjo këngë po pëlqehej shumë, dy […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Më mirë single dhe flemë rehat”/ Hygerta Sako i befason të gjithë me veprimin e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja bukuroshe shqiptare Hygerta Sako, rreth 2 javë më parë deklaroi në emisionin “Rudina”,  se ishte beqare duke thënë se : “Jam beqare.Më mirë vetëm se sa e keqshoqëruar. Derisa të vijë personi special në mirë ‘single’ sepse flemë rehat dhe nuk kemi probleme”. Por së fundmi ,moderatorja sportive i ka habitur të gjithë me […]

LEXO TE PLOTE