Connect with Us

Bija ime/ Ojky vuan nga një sëmundje vdekjeprurëse, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Ojky vuan nga një sëmundje vdekjeprurëse, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Ojky shkon tek shtëpia e Xhandanit por nuk ka guxim t’i bie derës pasi kujton fjalët e Demirit. Atë e zë gjumi para shtëpisë së Xhandanit ndërkohë që Demir e kërkon. Demir e gjen Ojkyn duke fjetur para shtëpisë. Ojky ia mbath nga Demiri dhe vrapon në rrugë. Ajo u del para makinave. Demir shpëton Ojkyn dhe përplaset nga makina. Ojky dhe Demir përfundojnë në spital. Ojky ndihet fajtore. Demir interesohet për shëndetin e Ojkyt. Xhandan viziton Demirin dhe Ojkyn në spital. Ojky i tregon Xhandanit se babai e shpëtoi. Xhandan e kalon natën në spital pranë Ojkyt. Ajo i kërkon Demirit të kthehen në shtëpinë e saj.

Demir pranon. Ugur përpiqet ta bindë Demirin për të vjedhur pikturat por ai nuk pranon. Ugur kupton që Demir nuk do që ta përfundojë këtë punë sepse është dashuruar me Xhandanin. Demir vendos të largohet nga spitali natën dhe Ojky e kap duke u arratisur. Ajo mendon se Demir po e lë në spital. Demir pendohet dhe nuk largohet nga spitali. Doktori sheh analizat e Ojkyt dhe dyshon për një sëmundje. Ai vendos që Ojkyt t’i bëhet biopsia. Ojky vuan nga sëmundja vdekjeprurëse Nieman Pik. Ojky arratiset nga spitali që të mos ja bëjnë biopsinë. Demir dhe Xhandan kërkojnë kudo për Ojkyn. Xhileti i bën presion Ugurit që të vjedhë pikturat. Demir dhe Xhandan e gjejnë Ojkyn në çadër.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Më thuaj shenjën e horoskopit, të të them sëmundjen sipas pjesës së trupit

Publikuar

-

Nga

Disa astrologë besojnë ende se çdo shenjë e zodiakut ka një pjesë të trupit që shkon me shenjën e tyre .Në thelb, mjekët besonin se çdo shenjë e zodiakut kishte ndikim mbi një pjesë të caktuar të trupit tuaj, që mund të nënkuptojë se mund të ndjeni dhimbje ose të keni ndërlikime mjekësore në ato zona […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Xhaketa që nuk do të dalë kurrë nga moda/ Ja si ta kombinoni në këtë sezon vjeshte

Publikuar

-

Nga

Nëse nuk e keni në garderobën tuaj, duhet ta blini patjetër. Xhaketa xhins është nga ato veshje që nuk del kurrë nga moda, sidomos tani në stinën e vjeshtës, pasi është lehtësisht e kombinueshme. Modelet që ekzistojnë janë të shumta dhe mund të gjeni fare thjesht atë që ju përshtatet. Për më tepër ndiqni fotogalerinë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Frikacakë dhe nervozë/ Zbuloni 5 shenjat e horoskopit më të stresuara në zodiak

Publikuar

-

Nga

Binjakët Binjakët nervozohen kur kafshojnë më shumë sesa mund të përtypin, që është diçka që ata bëjnë gjatë gjithë kohës. Ata mërziten dhe nervozohen nese nuk bëjnë një punë të mirë ose se do ta zhgënjejnë dikë.Kur Binjakët janë me nerva, reagimi i parë janë të ecurat nëpër dhomë. Kjo i ndihmon të qartësojnë mendjen […]

LEXO TE PLOTE