Connect with Us

Bija ime/ Ojky vuan nga një sëmundje vdekjeprurëse, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Ojky vuan nga një sëmundje vdekjeprurëse, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Ojky shkon tek shtëpia e Xhandanit por nuk ka guxim t’i bie derës pasi kujton fjalët e Demirit. Atë e zë gjumi para shtëpisë së Xhandanit ndërkohë që Demir e kërkon. Demir e gjen Ojkyn duke fjetur para shtëpisë. Ojky ia mbath nga Demiri dhe vrapon në rrugë. Ajo u del para makinave. Demir shpëton Ojkyn dhe përplaset nga makina. Ojky dhe Demir përfundojnë në spital. Ojky ndihet fajtore. Demir interesohet për shëndetin e Ojkyt. Xhandan viziton Demirin dhe Ojkyn në spital. Ojky i tregon Xhandanit se babai e shpëtoi. Xhandan e kalon natën në spital pranë Ojkyt. Ajo i kërkon Demirit të kthehen në shtëpinë e saj.

Demir pranon. Ugur përpiqet ta bindë Demirin për të vjedhur pikturat por ai nuk pranon. Ugur kupton që Demir nuk do që ta përfundojë këtë punë sepse është dashuruar me Xhandanin. Demir vendos të largohet nga spitali natën dhe Ojky e kap duke u arratisur. Ajo mendon se Demir po e lë në spital. Demir pendohet dhe nuk largohet nga spitali. Doktori sheh analizat e Ojkyt dhe dyshon për një sëmundje. Ai vendos që Ojkyt t’i bëhet biopsia. Ojky vuan nga sëmundja vdekjeprurëse Nieman Pik. Ojky arratiset nga spitali që të mos ja bëjnë biopsinë. Demir dhe Xhandan kërkojnë kudo për Ojkyn. Xhileti i bën presion Ugurit që të vjedhë pikturat. Demir dhe Xhandan e gjejnë Ojkyn në çadër.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: