Connect with Us

Dështoi si modele dhe tani si biznesmene/ Klientët “rrënojnë” Katie Price

Showbizz

Dështoi si modele dhe tani si biznesmene/ Klientët “rrënojnë” Katie Price

Publikuar

-

Biznesmenia e njohur Katie Price është në qendër të vëmendjes së mediave të huaja për shkak të problemeve të saj me biznesin.

Pak muaj më parë një nga biznes më të mëdha të saj u mbyll për shkak të keqmenaxhimit të tij.

Së fundi ajo ka zemëruar klientët e saj të cilët ankohen se pororsitë e bëra vonohen me muaj të tërë ndërkohë që faqja e webit në të cilën shiten online shkruan se porosia nuk vonon më shumë se dy ditë.

Blerësit kanë shkruar pafund në rrjetet sociale dhe kanë premtuar se nuk do të blejnë më kurrë në dyqanin e saj./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Anastasiya Kvitko nuk ndalet së provokuari/ “Tërbon” rrjetin me pozat e nxehta

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e Instagramit, e cila po sfidon vajzat më të famshme si Kim Kardashian apo Demi Rose me format e saj, i ka vënë flakën rrjetit. Bëhet fjalë për supermodelen ruse Anastasiya Kvitko. Së fundi ajo ka ndezur imagjinatën e të gjithë ndjekësve të saj me foton e fundit. Anastasia shfaqet shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka nevojë për ndihmë”/ Mozzik i jep përgjigjen Onat

Publikuar

-

Nga

Disa javë më parë i ftuar në emisionin Shiko kush Luan, Onat u përball me disa nga pyetjet pikante të drejtuara nga Fifi. Ai u pyet se cili është këngëtari që ka nevojë për ndihmë në tekste. Onat u përgjgij duke përmenduar emrin e reperit të njohur Mozzik. E megjithëse kanë kaluar disa ditë duket […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Elvana Gjata na surprizoi të gjithëve/ Zbulon çfarë e lidh me reperen e famshme botërore

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Elvana Gjata është një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Pak kohë më parë Elvana tentoi të futej në tregun ndërkombëtar dhe nxorri disa nga hitet si “Forever is over” dhe bashkëpunimin me reperin e njohur TY Dolla Sign. Së fundi këngëtarja shqiptare ka zbuluar dhe miqësinë e mirë që ka me […]

LEXO TE PLOTE