Connect with Us

FOTO-E buzëqeshur dhe me gjoksin jashtë/ Cardi B rikthen në modë ngjyrën që e kishim harruar prej kohësh

Showbizz

FOTO-E buzëqeshur dhe me gjoksin jashtë/ Cardi B rikthen në modë ngjyrën që e kishim harruar prej kohësh

Publikuar

-

cardi b emision

Reperja e famshme Cardi B i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj gjatë Javës së Modës në Paris. Cardi është shfaqur bombastike e veshur me një fustan ngjyrë vjollcë i cili nxirrte në pah dekoltenë e saj.

Paaparacët i kanë shkrepur këto foto në orët e para të mëngjesit teksa reperja është parë të dilte nga restoranti Cesar.

Reperja duket majft e lumtur dhe e buzëqeshur ku dhe ka pozuar për njerëzit e pranishëm.

Kujtojmë se Cradi ëhstë nënë e një vajze 1 vjeçare të quajtur Culture me partnerin e saj Offset. Edhe pse ata patën një krizë në marrëdhënien e tyre tashmë kanë sqaruar çdo  gjë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: