Connect with Us

FOTO- Kapet mat Kylie Jenner/ Miliarderja takon fshehtas Tygan në mesnatë

Showbizz

FOTO- Kapet mat Kylie Jenner/ Miliarderja takon fshehtas Tygan në mesnatë

Publikuar

-

FOTO- Kapet mat Kylie Jenner/ Miliarderja takon fshehtas Tygan në mesnatë

Miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott po kalojnë një periudhë shumë të vështirë në marrëdhënien e tyre.

Prej ditësh po flitet për një ndarje të përkohshme mes tyre, e teksa rrjeti po vlon rreth këtyre thashethemeve, Kylie Jenner është kapur mat teksa shkonte në godinën ku ndodhej ish i dashuri i saj Tyga.

DailyMail.com ka publikuar sot fotot ekskluzive të Kylie-t, duke shkuar në të njëjtën godinë ku ndodhej reperi. Kylie, pasi u nda nga shoqet Anastasia ‘Stassi’ Karanikolaou dhe Kelsey Calemine në West Holliwood rreth orës 2 të mëngjesit, u pa duke shkuar me Rolls Royce-n e saj drejt Sunset Marquis, ku ish-i i saj Tyga po punonte.

Përfaqësuesi i Kylie-s nuk ka dhënë asnjë koment i pyetur nga gazetarët e Daily Mail.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Kjo është e sharë, të mbushet goja”/ Donald Veshaj habit ndjekësit, publikon videon banale

Publikuar

-

Nga

Videoja e moderatores nga Fieri ditën e djeshme, ku papritur shpërtheu në të shara, bëri bujë në portalet shqiptare. Moderatorja Marsela Topi iu drejtua disa personave nga regjia e inatosur, duke i sharë. “Më falni, ta mbaroj unë çuna po pushoni ia q****a robt tani”!, u shpreh ajo duke lënë pa fjalë të ftuarit. Videoja […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-“Rroftë photoshopi”/ Me një bel tepër të hollë, Adelina Tahiri çudit komentuesit

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri publikoi këngën e saj më të re “Hile Hile” ku ajo shfaqet shumë “hot”. Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga klipi, me belin shumë të hollë dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer aspak komentet. Ata e kanë kryqëzuar këngëtaren, duke e akuzuar për photoshop. “Beli […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Aktori që bëri histori në kinematografi/ Zbuloni 12 fakte interesante rreth Joaquin Phoenix

Publikuar

-

Nga

Bërja e një filmi kërkon një ekuipazh të kualifikuar, të paktën një duzinë njerëzish të përbërë nga një drejtor dhe një ekip prodhimi. Janë ato që i bëjnë tregimet prekëse ,një realitet në ekran. Sidoqoftë, ka disa filma në të cilët puna e aktorëve kryesorë spikatet në atë mënyrë që duket se suksesi i filmit […]

LEXO TE PLOTE